سازمان ملل متحد می گوید از نزدیک وضعیت زیر در دهلی نو خواستار نیروهای امنیتی به نشان دادن خویشتن داری

عکس: فایل

سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) در روز سه شنبه ابراز نگرانی مرگبار ضد اسلامی درگیری در دهلی نو, هندوستان که در آن حداقل 21 کشته شده اند و یک مسجد تخریب.

خشونت باعث شد در میان تظاهرات اعتراضی در برابر برانگیز هند تابعیت قانون معرفی به تازگی توسط ملی هندو نارندرا رژیم است.

“ما در حال بدیهی است که پس از وضعیت نزدیک” دبیر کل سازمان ملل متحد سخنگوی استفان نواز گفت: در پاسخ به یک سوال در منظم ظهر امروز در جلسه مطبوعاتی در مقر سازمان ملل در نیویورک است.

او بر نیاز برای نیروهای امنیتی هند به خویشتن داری نشان می دهد و اجازه می دهد تا معترضان برای نشان دادن مسالمت آمیز است.

“این است که دبیر ثابت موقعیت” سخنگوی اضافه شده است.

این BBC توصیف زمان ناآرامی به عنوان خجالت به نخست وزیر نارندرا مودی به عنوان آن را گرفته است کانون توجه را از ما دور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر اخیر به این کشور است.

بی بی سی گفت: خبرنگاران خود را در شمال شرق دهلی دیده بود هندو اوباش با پرتاب سنگ و فریاد شعارهای برخی در میان جمعیت فریاد “شلیک خائن”.

آنها همچنین شاهد plumes دود از لاستیک در بازار است که تعیین شده بود در آتش است.

در حادثه دیگری در روز سه شنبه بعد از ظهر یک مسجد تخریب در Shahdara منطقه است.

به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم نشان داد مردان در تلاش برای تبدیل این هلال از بالای مسجد, مناره و کاشت زعفران پرچم در خود جای داده است.

USCIRF خواستار مودی دولت برای محافظت از اقلیت های مذهبی

در همین حال ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) در روز چهارشنبه نیز با بیان زنگ بیش از گزارش ها از درگیری در دهلی نو.

“USCIRF است نگران گزارش حمله اراذل و اوباش با خشونت با هدف قرار دادن مسلمانان در دهلی نو و خواستار مودی دولت برای مهار اوباش و محافظت از اقلیت های مذهبی و دیگران که هدف قرار داده شده است” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>