سازمان ملل متحد ربوده ضد اسلام خشونت به عنوان دهلی شورش ادعا 38 زندگی


سازمان ملل متحد: سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواسته است تا رهبران هند به استناد “روح گاندی” را در مورد پایان دادن به خشونت در دهلی نو علیه مسلمانان در اعتراض به تابعیت جدید قانون به منظور هموار کردن راه برای هماهنگی جمعی با توجه به سخنگوی خود را.

“در طول زندگی اش به دبیر کل شده است عمیقا با الهام از آموزه های مهاتما گاندی و امروز روح گاندی مورد نیاز است –بیشتر از همیشه است و ضروری است به ایجاد شرایط برای واقعی جامعه آشتی” سخنگوی استفان نواز گفت: در پاسخ به یک سوال در مقر سازمان ملل در نیویورک در روز پنج شنبه.

او گفت که شورای امنیت سازمان ملل شده بود زیر وضعیت و شد “متاثر شده گزارش از مرگ است که ما را دیده اند طی چند روز گذشته در دهلی نو است.”

دبیر کل “دوباره تکرار به عنوان او انجام داده است در جاهای دیگر تماس های خود را برای حداکثر خویشتن داری و خشونت به توان اجتناب کرد” نواز اضافه شده است.

با توجه به آخرین آمار و ارقام حداقل 38 نفر کشته شده اند به عنوان هندو اوباش حمله به مساجد و منازل و کسب و کار در طول تظاهرات علیه شهروندی (متمم) قانون که تبعیض علیه مسلمانان است.

یک قطعه نظر منتشر شده در گاردین لندن گفت: برگزارکنندگان پشت این حملات بودند سیاستمداران محلی وابسته به Bharatiya Janata party (BJP), هندوستان حزب حاکم.

“آنها ساخته شده سخنرانی های آتش زا که باعث خشونت” Mukul Kesavan نویسنده ای که می آموزد تاریخ در جامع Millia اسلامی در دانشگاه دهلی نو نوشت.

“خود vigilante کمکی حمله مسلمانان با مصونیت از مجازات و پلیس دهلی که گزارش به خانه وزیر و نخست وزیر نارندرا دست راست), Amit Shah یا نگاه به عنوان شنیدها rioted, وارد, پس از مسلمانان مورد حمله قرار گرفته و یا در واقع شرکت در خشونت علیه مردم, نشان دادن در برابر مودی تبعیض آمیز قانون تابعیت.”

“دهلی نو است دیده می شود این نوع از خشونت برای دهه – اما از آن شده است بدتر: در سال 1984 به حزب کنگره ملی هند با استفاده از ترور ایندیرا گاندی توسط سیک محافظ به عنوان بهانه ای برای سازماندهی یهودیانی که در آن هزاران نفر از سیک ها بودند به قتل,” او نوشت.

“خشونت در دهلی نو است که هنوز یک پوگروم اما یک الگوی همدستی پلیس و سیاسی حمایت گسترده به vigilante اوباش حاکی از ادامه مشارکت عمومی-خصوصی طراحی شده به خشونت زانو در آوردن مخالفان به BJP هندو supremacist پروژه است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>