شورای امنیت سازمان ملل می گوید نابرابری جنسیتی باید شرم همه ما در قرن 21′


نیویورک: دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز پنج شنبه خواستار پایان دادن به ‘احمق’ نابرابری جنسیتی است که او گفت: “باید شرم همه ما در قرن 21” از آنجا که آن را غیر قابل قبول است.

مقایسه آن با گذشته “لکه” از برده داری و استعمار او گفت: تبعیض علیه زنان و دختران همچنان یک مشکل عمده در سراسر جهان است.

“از شمار زنان به عنوان هیستریک یا هورمونی به روال قضاوت زنان بر اساس خود را به نظر می رسد; از اسطوره ها و تابوها را احاطه کرده است که زنان طبیعی عملکردهای بدن به mansplaining و قربانی-سرزنش — زن ستیزی است که در همه جا او گفت:” در یک رویداد در مدرسه جدید در دانشگاه نیویورک است.

“وقت آن است که برای متوقف کردن تلاش برای تغییر و شروع به تغییر سیستم است که جلوگیری از آنها را از دستیابی به توانایی های بالقوه خود” سازمان ملل متحد گفت.

“قرن 21 باید قرن از برابری جنسیتی.”

پایان دادن به شکاف دستمزد جنسیت و لغو قوانین تبعیض آمیز علیه زنان و دختران بودند و فقط دو نفر از مناطق سازمان ملل متحد شد و با هدف قرار دادن دبیر اشاره کرد.

“ما باید فورا تبدیل و توزیع مجدد قدرت اگر ما برای حفاظت از آینده ما و سیاره ما است. همین دلیل است که همه مردان باید در حمایت از حقوق زنان و برابری جنسیتی است. و است که چرا من یک افتخار فمینیستی.”

همانطور که از ژانویه 1 این سال سازمان ملل متحد به دست آورد برابری جنسیتی در سراسر آن ارشد-اکثر صفوف و متعهد به گسترش این در تمام سطوح توسط 2028.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de