سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ (L) و وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی (R) صحبت می کنند در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه در اسلام آباد, پاکستان, فوریه 16 سال 2020 است. AFP/Aamir قریشی

اسلام آباد: سازمان ملل متحد-دبیر کل (UNSG) آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ستایش پاکستان در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی در یکشنبه شب و خواست جهان به قدم به عقب و نگاهی به کشور “از طریق گسترده تر frame”.

ضمن تشکر از نخست وزیر عمران خان برای او دعوت نامه اشاره به این حادثه تلخ گفت: “این یک لذت به بازگشت به پاکستان است. وقت آن است که برای جهان به قدم به عقب و نگاهی به پاکستان از طریق گسترده تر قاب.”

پاکستان او اضافه شد جهان دوم-بزرگترین میزبان پناهندگان است. “این است که قابل اعتماد و خیرخواه ملت” او گفت:, و اضافه کرد که او در اسلام آباد به برجسته همان به جهان است.

“در اینجا در پاکستان, ما دیدن همبستگی در عمل” او گفت:. “با وجود خود پاکستان چالش های آن محافظت پناهندگان افغان با پشتیبانی محدود از جامعه بین المللی.

“یکی می توانید تصور کنید که چگونه ناپایدار منطقه ممکن است بدون پاکستان ستارگان سهم” او اشاره کرد و تأکید کرد که مهاجرین افغان باید با احترام بازگشت به کشور خود را دارند.

به یک سوال در مورد اینکه آیا پناهندگان موافق به بازگشت به UNSG گفت “بسیار مهم است احترام به اصول”. این امر می تواند انجام شود “از طریق بازسازی [و] ساخت جاده در نقشه اجازه می دهد تا بازگشت امن افغان”.

“در حال حاضر بزرگترین تلاش نیاز می شود ساخته شده در افغانستان و حمایت جامعه بین المللی برای ایجاد شرایط برای موثر برای بازگشت پناهندگان,” او اضافه شده است.

سازمان ملل متحد و رئیس گفت که جهانی شد خدا را شکر به پاکستان نیروهای حافظ صلح. “من سپاسگزار به UNMOGIP [سازمان ملل متحد نظامی ناظر در هند و پاکستان در کشمیر” اشاره به این حادثه تلخ اضافه شده است.

در پاسخ به گام های عملی در کشمیر در چه بود توقف سازمان ملل متحد برای اطمینان از آن ناظران داده شد رایگان کنترل اشاره به این حادثه تلخ گفت: “من ارائه داده اند خوب من دفاتر در رابطه با اختلاف. من بازدید UNMOGIP و به اعتقاد ما آن باید آزادی کامل از جنبش است.”

او در ادامه اشاره کرد که با او رد و بدل افکار با قریشی در وضعیت امنیتی در جنوب آسیا و وساطت و همچنین مذاکرات تنها راه حل برای درگیری های منطقه ای. “پاکستان موفقیت شده است قابل توجه و همه باید حمایت پاکستان,” او اضافه شده است.

نسبت به پایان اشاره به این حادثه تلخ گفت: او آگاه بود از پاکستان را “مهم” افغانستان تلاش های صلح. “این نشان می دهد که پاکستان تعهد برای صلح” او اشاره کرد.

او اضافه کرد که او نگاه به جلو به بازدید از Nankana صاحب و “استراحت از سفر من”.

‘آونگ روانیش’

در ضمن قریشی نامیده دیدار با اشاره به این حادثه تلخ به عنوان “جالب ترین و گردان [یکی] تا کنون”.

“با تشکر از شما برای بودن در اینجا. شما باید به رسمیت شناخته سهم پاکستان ساخته شده است. خود تلاش شخصی و سازمانی تلاش هستند به رسمیت شناخته شده” این وزیر امور خارجه است. “ما باید به توافق برسند به یک بازگشت نقشه راه.”

و اشاره کرد که جهان امروز بسیار چالش برانگیز بود, او گفت: پاکستان همواره حمایت از سازمان ملل سیستم و این کشور در حال همکاری عالی با آن است. “من باید تصریح کرد حمایت ما از آنجا که ما درک می کنیم چقدر مهم multilateralism است. ما متعهد به اصول و اهداف منشور سازمان ملل متحد,” او گفت:.

“ما همچنین آگاه عناصر وجود دارد که اولویت را به unilateralism بیش از multilateralism و که یکی از [جمله] عمل دیده شد در اوت 5 2019. ما تا به حال بسیار رک بحث و گفتگو در جامو و کشمیر و پاکستان نگرانی” در ماده قریشی اعلام کرد.

“من همچنین با اشاره به افزایش نقض آتش بس در نظر گرفتن محل پست-اوت 5. تقریبا 200 روز رفته اند و محاصره و قفل پایین ادامه و اساسی حقوق بشر را تکذیب کرد,” او اضافه شده ابراز قدردانی برای اشاره به این حادثه تلخ’ 8 اوت بیانیه و تکرار کرد سازمان ملل متحد موقعیت بین المللی اختلاف است.

“به عنوان یک نگهبان از منشور سازمان ملل متحد, ما باید انتظارات خاصی. ما در مورد تلاش های پاکستان ساخته شده است به منظور تسهیل در روند صلح. امروز ما دیده می شود به عنوان بخشی از راه حل است.

“یک زمان وجود دارد که پاکستان به عنوان بخشی از مشکل اما امروز آونگ روانیش. من در مورد استراتژی ما برای رسیدن به SDG [اهداف توسعه پایدار] اهداف.”

در پاسخ به سوال خبرنگار در منطقه قریشی گفت: “پاکستان شده است های نگرانی های خود را در هر ممکن فروم. در واقع امروز چه پاکستان است گفت: به جهان در هند است که تایید شده توسط جامعه جهانی.”

اشاره به این حادثه تلخ هند خواستار احترام به حقوق بشر در کشمیر

پیش از آن در روز UNSG پاسخ پرسش زیر را ویژه بحث توسعه پایدار و تغییرات آب و هوایی در اسلام آباد است. او خواست هند برای احترام به حقوق بشر در کشمیر تحت اشغال هند (IoK).

اشاره به این حادثه تلخ به حضار گفت که “سازمان ملل متحد همواره تأکید بر مذاکرات میان پاکستان و هند”.

او اظهار داشت که حقوق بشر نه تنها باید مورد احترام در کشمیر اما باید مورد احترام در سراسر جهان است.

“سازمان ملل متحد موضع حقوق بشر بسیار روشن است” اظهار داشت: شورای امنیت سازمان ملل اضافه کرد که او انداخته است حمایت خود را برای گفت و گو بین دو کشور هسته ای “چند بار”.

پاکستان ‘آسیب پذیری با توجه به تغییر آب و هوا’

پیش از آن در سخنرانی خود در شورای امنیت سازمان ملل گفت: پاکستان مانند دیگر کشورهای در حال توسعه با آن روبرو “نامتناسب آسیب پذیری” با توجه به تغییر آب و هوا اما “کمک کرده کمی” به آن است.

“در دهه گذشته پاکستان از دست داده است برخی 10,000 زندگی به آب و هوا مربوط به بلایای طبیعی از جمله 1200 که فوت کرد به دلیل گرمای وحشتناک موج در کراچی در سال 2015” اظهار داشت: شورای امنیت سازمان ملل به تاکید تهدید این کشور چهره از تغییر آب و هوا.

اشاره به این حادثه تلخ به حضار گفت که دره سند آسیب پذیر به جاری شدن سیل و جوامع ساحلی “چهره چشم انداز در حال غرق با افزایش سطح آب دریا”. او همچنین به ذکر است که پاکستان در برابر یک ملخ اضطراری با توجه به آب و هوا اختلال.

“گرمایش جهانی است که منجر به جهانی swarming اما بزرگترین نگرانی برای پاکستان است آب” اظهار داشت: سازمان ملل متحد شد. او در ادامه گفت: این درست است برای همه مردم, مرکزی, جنوب و شرق آسیا که تکیه بر آب از هیمالیا.

به برجسته کردن تهدید شورای امنیت سازمان ملل صحبت در مورد تهدید پاکستان در بخش کشاورزی مواجه با توجه به کمبود آب به عنوان آن کمک نسبت 75% از پاکستان, صادرات و تولید 90 درصد از مواد غذایی کشور از عرضه است.

“آنها [کشاورز] بستگی به بارندگی و آبیاری از رودخانه شانس توسط یخچالهای طبیعی کوه” اعلام کرد که سازمان ملل متحد شد. او گفت: 80 درصد از پاکستان استفاده از آب برای کشاورزی که در معرض خطر بود.

“پاکستان یکی از 15 بیشتر آب-تاکید کشورهای جهان گفت:” سازمان ملل متحد شد.

به برجسته گرانش از این وضعیت اشاره به این حادثه تلخ به حضار گفت که با توجه به افزایش دما و ذوب شدن یخچالهای طبیعی “پاکستان اهداف برای کاهش فقر و تضمین امنیت غذایی” نیز در خطر است.

او گفت پاکستان نه تنها به عنوان همان داستان “آینه در سراسر جهان”. او در مورد خشکسالی در شاخ آفریقا و وحشی در آمریکا و استرالیا به برجسته کردن این مشکل جهانی است.

سازمان ملل تاکید کرده بود که او به طور مداوم اصرار رهبران جهانی به عمل در تغییر آب و هوا قبل از آن خیلی دیر است.

او شانس است که پس از موفقیت کنفرانس پاریس حرکت در برابر آب و هوا تغییر کند بود و پذیرفته شده است که COP25 در مادرید بود “ناامیدی”.

او در سخنرانی خود, دبیر کل سازمان ملل متحد تقدیر نخست وزیر عمران خان برای برجسته تغییر آب و هوا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل در سال گذشته در ماه سپتامبر. او همچنین با تبریک پاکستان در حال تبدیل شدن به شرکت در صندلی سبز آب و هوا وجوه.

“من نیز با استقبال از این طرح از جمله 10 میلیارد سونامی انتخاباتی و دولت پاک و سبز پاکستان جنبش” اظهار داشت: اشاره به این حادثه تلخ. به شورای امنیت سازمان ملل نیز به اشتراک گذاشته است که او “بسیار تحت تاثیر قرار” هنگامی که او را به می دانم که اسلام آباد را ممنوع کرده بود استفاده از کیسه های پلاستیکی.

پاکستان آغوش SDGs ستایش

در حالی که صحبت کردن در مورد اهداف توسعه پایدار (SDGs) سازمان ملل متحد رئیس قدردانی پاکستان برای “استقبال SDGs از شروع”.

سازمان ملل متحد و رئیس مشترک است که توسط تمام کشورهای عضو سازمان ملل پنج سال پیش پذیرفته شده برای اجرای SDGS. او به اشتراک گذاشته شده است که این اهداف شد “پیوسته برای پایان دادن به فقر در همه اشکال و ساخت جوامع است که ما افتخار خواهد بود برای گذر به نسل های آینده است .”

“بازگشت در سال 2016 پاکستان در میان اولین کشورهایی بود که به ادغام SDGs به آن توسعه ملی در دستور کار و تشخیص آنها را به عنوان ملی اهداف توسعه” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در حالی که قدردانی پاکستان است.

او نیز مورد تحسین قرار گرفته و پاکستان برای راه اندازی ملی SDG چارچوب در سال 2018 “را به اولویت و ترجمه و بومی سازی این اهداف جهانی در سراسر کشور”.

دبیر کل سازمان ملل متحد نیز پذیرفته شده است که کاهش فقر در قلب پاکستان هدف به ترک هیچ کس پشت.

“ملی کاهش فقر برنامه با عنوان Ehassas یا شفقت راه اندازی شده است برای گسترش حمایت های اجتماعی شبکه های ایمنی و حمایت از توسعه انسانی” اشاره کرد که سازمان ملل متحد شد. او همچنین برجسته Kamyab اصالح برنامه که با هدف ایجاد 10 میلیون شغل در پنج سال.

“ملت شاهد موفقیت در پایین آوردن neo-natal مرگ و میر با تشکر در بخش های بزرگ به کارگران بهداشت و درمان برنامه آورده است که افزایش قابل توجهی در ماهر تولد حضور” اشاره کرد که سازمان ملل متحد شد.

با این حال دبیر کل سازمان ملل متحد اشاره کرد که سرعت تغییر در پاکستان و جاهای دیگر بود و نه “به اندازه کافی سریع نیست”.

“در پاکستان شما در حال دست و پنجه نرم کردن با چالش های عمده ای مربوط به ایدز و فلج اطفال و تخریب محیط زیست و همچنین ارائه آموزش و پرورش و مشاغل در یکی از جوانترین کشورهای جهان و جهان داستان مشابه است” اظهار داشت: اشاره به این حادثه تلخ.

سازمان ملل متحد رئیس به حضار گفت که جهان تلاش جمعی نمی شد با نزدیک شدن به مقیاس مورد نیاز برای رسیدن به SDGs تا سال 2030.

“در واقع با برخی از برآوردهای ما به نصف اهداف ما در این زمان سرعت” مشترک دبیر کل اشاره به این حادثه تلخ.

اشاره به این حادثه تلخ موجب اقتدار پاکستان را مهمان نوازی

اشاره به این حادثه تلخ نیز ابراز قدردانی نسبت به مردم و دولت پاکستان بیش از قلبی خود را مهمان نوازی از پناهندگان افغان از جنگ.

دبیر کل سازمان ملل این اظهارات را در حالی که ملاقات با یک هیئت از پناهندگان افغان در اسلام آباد امروز. نمایندگان از افغانستان و یمن و تاجیکستان بخشی از هیئت.

صحبت کردن به مناسبت های شورای امنیت سازمان ملل گفت: پاکستان یکی از بزرگترین پناهنده-میزبانی سازمان ملل در جهان است. او افزود که 2.7 میلیون پناهنده ساکن شد و در پاکستان با 2.4 میلیون ثبت نام پناهندگان تحت تاثیر جنگ افغانستان است.

دبیر کل ابراز قدردانی به مردم و دولت پاکستان بیش از قلبی خود را از مهمان نوازی.

اشاره به این حادثه تلخ که وارد اسلام آباد در اوایل امروز برای دیداری چهار روزه به آدرس کنفرانس بین المللی مهاجرین افغان با عنوان “40 سال از پناهندگان افغان حضور در پاکستان: یک همکاری جدید برای همبستگی.

این کنفرانس خواهد بود به رسمیت شناختن پاکستان را “فوق العاده ای سخاوت” در میزبانی میلیون ها نفر از پناهندگان از افغانستان بیش از چهار دهه سازمان ملل متحد رئیس سخنگوی استفان نواز گفت: به طور منظم ظهر امروز در نشست خبری در نیویورک است. این کنفرانس خواهد بود افتتاح توسط نخست وزیر خان و در حال سازماندهی شده توسط دولت پاکستان و آژانس پناهندگان سازمان ملل (UNHCR).

پاکستان یکی از بزرگترین پناهنده-میزبانی سازمان ملل در جهان به حدود 2.4 میلیون ثبت شده و ثبت نشده افرادی که فرار کرده اند در افغانستان و برخی به عنوان دور برگشت به عنوان تهاجم اتحاد جماهیر شوروی از سال 1979.

بسیاری از زندگی در اردوگاه, در حالی که دیگران ساخته اند زندگی خود را در پاکستان شهرستانها پرداخت اجاره و کمک به اقتصاد است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو