انگلستان coronavirus استراتژی ‘خطرات 70,000 اضافی مرگ’: گزارش

AFP

لندن: یک تحقیق جدید در روز دوشنبه نشان داد که بریتانیا استراتژی به سرعت گسترش رمان coronavirus می تواند منجر به 70,000 اضافی مرگ و میر در این سال است.

ترس در حال رشد است که بحران در انگلیس است پس از همان مسیر به عنوان یکی از در حال حاضر ویرانگر ایتالیا.

نخست وزیر بوریس جانسون روز یکشنبه هشدار داد که سرویس های بهداشتی خواهد بود “غرق”.

بیش از 5000 موارد تایید شده اند و تا کنون 281 نفر کشته شده اند از COVID-19 در بریتانیا با توجه به آمار رسمی.

تلفات آینه آمار و ارقام از فقط دو هفته پیش در ایتالیا که در آن صدها نفر از مردم در حال مرگ هستند از COVID-19 هر روز.

اگرچه دولت اعلام کرده است که یک رشته از اقدامات با هدف مبارزه با گسترش — از جمله بستن بارها و رستوران ها — پزشکان هشدار از ایتالیا-مانند وضعیت مگر اینکه دقیق اجتماعی فاصله اجرا شده است.

یک تیم از محققان دانشگاه کالج لندن و دانشگاه کمبریج و داده های سلامت تحقیقات در انگلستان نشان داد که رویکرد فعلی می تواند منجر اضافی 70,000 مرگ و میر.

آنها را مورد بررسی قرار NHS اطلاعات بیمار برای تعیین نسبت جمعیت که در معرض خطر بالاتر مرگ از COVID-19 و مدل احتمال خود را متعاهد عفونت مرگبار در حالات مختلف.

آنها دریافتند که 20 درصد از مردم در انگلیس در معرض خطر بودند زیرا آنها سن بیش از 70 یا شرایط بهداشتی اساسی از دیابت به بیماری های قلبی.

که بیش از 13 میلیون نفر تقریبا 600,000 از آنها می میرند در این سال به طور متوسط — حتی بدون مرگبار بیماری همه گیر.

عدم اجرای موقت مستند به اتلاف وقت با ارزش است و به احتمال زیاد به جای فشار غیر ضروری بر سلامت کارگران و در نتیجه اضافی COVID-19 مرگ و میر نویسندگان گفت.

“تمام مدل های دیده ایم که تا کنون روشن نیست در مورد پس زمینه خطر در نظر co-morbidities و وجود فاصله نه دانستن بیش از حد مرگ و میر” گفت: رهبری محقق Amitava بانرجی UCL دانشیار در داده های بالینی علم است.

“ما سعی به انجام این کار است. این 70,000 هستند سناریو بیش از حد و میر مرتبط با کروناویروس بیش از یک سال,” او گفت: AFP.

‘که در آن پاسخ؟’

در حالی که ایتالیا و فرانسه و اسپانیا باید همه اجرا در نزدیکی مجموع مستندات بریتانیا گرفته شده بیشتر رویکرد تدریجی و نه بستن مغازه ها و کافه ها تا اواخر هفته گذشته است.

بانرجی گفت که بریتانیا در حال حاضر تاکتیک به مبلغ “جزئی سرکوب” و نیاز به یک سریع پوسته پوسته شدن.

“همه ما در حال تلاش برای فکر می کنم که چرا ما در حال انجام نشده و بیشتر در انگلستان و به همین دلیل ما در حال انتظار برای ما تمام سیستم های فروزان پاسخ ؟” او گفت:.

“اگر ما می خواهم نقل مکان کرد و یک هفته پیش ما نگه داشته می تواند تعداد موارد و مرگ و میر پایین تر است.”

خیابان داونینگ شد مجبور به انکار “بسیار توهین آمیز” ساندی تایمز روزنامه داستان که جانسون مشاور ارشد دومینیک کامینگز بود در ابتدا استدلال در برابر اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از ویروس در یک بحث به اختصار به عنوان “اگر این بدان معناست که برخی از بازنشستگان مرگ خیلی بد”.

نوری با اشاره به چگونه چین موفق به مهار این ویروس از طریق اجتماعی فاصله پس از یک انفجار اولیه در موارد.

“ما آهسته به حرکت از کاهش به جزئی سرکوب در مقایسه با کشورهای دیگر بلکه خود ما داده است. ما می دانیم که ما در حال دست کم گرفته و آن را هر روز است.”

“ما به نظر می رسد ارائه این ایده که ما (در بریتانیا) استثنایی هستند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>