رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky گفت: در مصاحبه روز شنبه که او “آماده برای [این] تماس بعدی” با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مصاحبه با سی ان ان در کنفرانس امنیتی مونیخ در اوکراین رهبر شوخی که تمام تبلیغات خود را از آخرین تماس تلفنی با رئیس جمهور ساخته شده است که او “بسیار محبوب در ایالات متحده است.”

تماشا کنید:

“قبلی من در حرفه وقتی که من یک تهیه کننده, نویسنده و بازیگر, من می خواستم برای دریافت جایزه اسکار, من می خواستم به محبوب در ایالات متحده در حال حاضر من بسیار محبوب در ایالات متحده آمریکا” Zelensky گفت: شبکه.

“اگر در این راه کمک خواهد کرد که اوکراین, من آماده هستم برای تماس بعدی با آقای ترامپ,” او اضافه شده است.

جولای 25, 2019 تماس تلفنی بین Zelensky و مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت باعث اتهام whistleblower برای متهم کردن رئیس جمهور از اهرم کمک های نظامی به اوکراین با تحقیقات مربوط به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. فردی بود که شرکت کنندگان در این تماس تلفنی و آموخته از گفتگو دست دوم. که اتهام منجر به استیضاح پرس و جو در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (مرتبط: Nunes: اوکراین غرق خواهد شد بایدن کمپین نه تهمت ریاست جمهوری)
اما Zelensky که گفت: او احساس فشار در طول آن تماس دوباره گفت: اوکراین به یک “رابطه بسیار خوبی با آمریکا” و تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن برای حمایت خود را.
TOPSHOT - US President Donald Trump and Ukrainian President Volodymyr Zelensky looks on during a meeting in New York on September 25, 2019, on the sidelines of the United Nations General Assembly. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به نظر می رسد در طول یک جلسه در نیویورک در سپتامبر. 25, 2019, در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد. (عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

“من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور و U. S. A., و عادی مردم آمریکا برای حمایت از اوکراین, به خصوص در حال حاضر که ما باید جنگ. با تشکر از شما برای کمک شما … ما آن را احساس ما احساس می کنیم آن را با قلب ما با بدن ما” Zelensky گفت. (مرتبط: تاجر اوکراین می گوید گاز استخدام شرکت هانتر بایدن برای حفاظت)

اوکراین رئیس جمهور آیا می خواهید برای روشن شدن موضوع فساد در کشور گفت: این بخشی از گذشته است.

“این درست نیست” Zelensky گفت: در مورد فساد به عنوان بد در اوکراین کنونی جامعه است. “هنگامی که من تا به حال یک جلسه با رئیس جمهور تهمت و او گفت که در سال های گذشته [اوکراین] چنین بود فاسد کشور من به او گفتم بسیار صادقانه بود و من بسیار باز با او. من به او گفتم که ما مبارزه با فساد است. ما مبارزه در هر روز.”

“لطفا توقف گفت که اوکراین یک کشور فاسد چون در حال حاضر از آن درست نیست. ما می خواهیم برای تغییر این تصویر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو