انگلستان و دیگر استرداد زندانیان و یا فروش سلاح به هنگ کنگ پس از چین تجاوز

انگلیس به حالت تعلیق در آن معاهده استرداد مسدود و فروش اسلحه به هنگ کنگ زیر چین گذشت امنیت ملی, قانون, وزیر امور خارجه Dominic Raab روز دوشنبه اعلام کرد.

Raab گفت: مجلس عوام است که تصمیم خواهد یافت تا زمانی که وجود دارد “روشن و قوی پادمان است که قادر به جلوگیری از استرداد از انگلستان در حال سوء استفاده” با استناد به امکان, چینی, حزب کمونیست می تواند با استفاده از آن قانون جدید برای استرداد زندانیان از هنگ کنگ به سرزمین اصلی است.

ایالات متحده و کانادا و استرالیا در حال حاضر خود را متوقف معاهدات استرداد با هنگ کنگ با توجه به آسوشیتد پرس. چینی حزب کمونیست منادی جهانی بار وزن در روز های اخیر اعلام کرد و گفت کشورهایی که پایان استرداد موافقت نامه “ممکن است بیشتر از خطرات به عنوان کسانی که فراریان که نقض قانون در هنگ کنگ می تواند فرار به کشورهای مانند انگلستان که به احتمال زیاد تبدیل به یک جرم هیون.”

Raab نیز تمدید انگلستان در سال 1989 اسلحه فروش بان کی مون با چین شامل هنگ کنگ ، Raab گفت: فروش سلاح شامل تجهیزات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “سرکوب داخلی” مانند سلاح گرم قید و نارنجک دود.

انگلستان ممنوعیت فروش اسلحه به چین قرار داده شد و پس از سرکوب میدان تیان آن من با توجه به South China Morning Post.

طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ در برابر خشونت تبدیل شد در گذشته 10 ماه. (مرتبط: چین می گوید: ما با استفاده از ‘گانگستر منطق” در پاسخ به هنگ کنگ امنیت قانون که مجازات براندازی)

انگلستان حفظ آن را به یک تعهد تاریخی به مردم هنگ کنگ پس از امضای چین و بریتانیا پیوستن به اعلامیه با چین در سال 1984. توافق شد به منظور اجازه می دهد هنگ کنگ به نگه داشتن آن دولت دموکراتیک به عنوان یک شهرستان مستقل از چین تا 2047 با توجه به South China Morning Post. مقامات چینی اعلام کرده اند در گذشته که آن را یک “سند تاریخی” با “هیچ عملی اهمیت” توجه به سلامت.

روابط دو کشور را رو به وخامت بوده است در هفته های اخیر باعث انگلستان به بان کی مون, چینی, غول تکنولوژی Huawei. علاوه بر چین امنیت ملی, قانون, گزارش اخیر ادعا می کنند که دولت چین شده است ساختمان غلظت برای اقلیت اویغوری جمعیت در بخش شمال غربی این کشور است. بریتانیا نیز ارائه ویزا به بیش از 3 میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان که احتمالا می تواند ترک شهر باید خود را در موقعیت فردی را در زندگی وجود دارد خطرناک است.

در مصاحبه اخیر خود با بی بی سی, چینی, سفیر انگلستان لیو گفت: Xiaoming جدید امنیت ملی قانون “هدفمند در برابر یک گروه بسیار کوچک از جنایتکاران که قصد به خطر انداختن امنیت ملی” است. او همچنین ادعا کرد که حزب کمونیست چین تا به حال تصویب امتیاز 93 درصد است که “هنگ کنگ مردم لذت بردن از آزادی بی سابقه ای پس از تحویل برای 23 سال گذشته.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>