انگلستان از تلاش های هند و چین به د-تشدید تنش در شرق لاداخ

توسط PTI

دهلی نو: بریتانیا روز پنج شنبه با استقبال از تلاش های هند و چین به د-تشدید تنش در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ.

کمیساریای عالی بریتانیا آقا فیلیپ بارتون نیز ابراز نگرانی چینی در هنگ کنگ و همچنین موارد نقض حقوق بشر علیه مسلمانان اویغور در سین کیانگ.

انگلستان او گفت: آگاه است از چالش های ارائه شده توسط “برخی از چینی اقدامات” شده است و کار با آن متحدان نزدیک مانند ما به مقابله با آنها.

“من می خواهم بگویم که پیشرفت ما را دیده اند در مدیریت تنش و تعهد دو ویژه نمایندگان ساخته شده در مرز سوال در جولای 5 برای خلاص و د-تشدید خوش آمدید” را که به تازگی منصوب فرستاده گفت: در طول یک رسانه های آنلاین جلسه.

او گفت: این اقدامات در هنگ کنگ و همچنین در طول لاک هستند “مورد”.

انگلیسی فرستاده همچنین صحبت در مورد “از دست رفتن غم انگیز از زندگی” از سربازان هندی به همراه لاک و امیدوار است که هر دو طرف قادر خواهد بود برای رسیدن به د-تشدید تنش ها از طریق مذاکرات.

بیست و سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن تحریک عظیم تشدید تنش ها بین دو طرف است.

هر دو طرف توافق کردند که به ده-تشدید تنش با خروج نیروهای نظامی از درگیری پس از یک سری از دیپلماتیک و نظامی شد.

متارکه فرایند بین هند و Chinse ارتش آغاز شد و در جولای 6 بعد از یک مکالمه تلفنی بین مشاور امنیت ملی agnew و وزیر امور خارجه چین وانگ یی روز قبل.

Doval و وانگ ویژه نمایندگان به مرز ایران.

“ما باید یک مرز با چین است اما ما خاص مسئولیت هنگ کنگ. جدید امنیت ملی قانون که چین تحمیل شده است بسیار روشن و جدی نقض انگلستان-چین اعلامیه مشترک” آقا بارتون گفت.

“ما نیز نگرانی های زیادی در اطراف نقض حقوق بشر به ویژه علیه مسلمانان اویغور در سین کیانگ” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>