انگلستان PM جانسون ‘هنوز هم در اتهام’ در حالی که در بیمارستان با کروناویروس

نخست وزیر بوریس جانسون. عکس: AFP

نخست وزیر بوریس جانسون صرف شب در بيمارستان بستری برای آزمون های زیر 10 روز مداوم علائم کروناویروس اما دولت اصرار دوشنبه او باقی مانده است مسئول است.

این رهبر محافظه کار اعلام کرد در مارس 27 که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 شده است و خود منزوی در تخت خود را بالاتر از خیابان داونینگ از زمان.

یکشنبه شب در مشاوره از دکتر خود را به 55 ساله در بیمارستان بستری شد برای تست در چه دفتر خود گفته بود “گام احتیاطی”.

این بار روزنامه گزارش داد که به او داده شده بود اکسیژن درمانی.

“او صرف شب در بیمارستان و البته همه ما برای او آرزوی خوب” کابینه اش همکار رابرت Jenrick به وزیر مسکن گفت: تلویزیون بی بی سی در روز دوشنبه.

“ما امیدواریم که به عنوان یک نتیجه از این آزمایش او قادر خواهد بود به بازگشت به خیابان داونینگ به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

او گفت که با وجود اینکه در خود به انزوا نخست وزیر “شده است کار بسیار سخت” و او را به اقامت در شارژ حتی از تخت بیمارستان.

“بدیهی است که امروز او را در بیمارستان داشتن اما او را همچنان نگه داشته می شود مطلع که به چه چیزی اتفاق می افتد و به مسئول دولت است.”

وزیر امور خارجه Dominic Raab نامزد شده است به بیش از اگر Johnson ناتوان است و او را در صندلی دولت روزانه coronavirus جلسه در صبح روز دوشنبه در نخست وزیر گیرد.

“من مطمئن هستم که این بسیار نا امید کننده است برای او کسی مانند بوریس کسی که می خواهد به دست در حال اجرا دولت از جلو,” Jenrick گفت.

“اما با این وجود او هنوز هم بسیار در هزینه های دولت است.”


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im