انگلستان PM بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus


نخست وزیر بوریس جانسون در روز جمعه تایید کرد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اضافه کرد در همین راستا است که او را منجر به ادامه دولت در پاسخ به این ویروس از طریق ویدئو کنفرانس.

در یک پیام ویدئویی جانسون گفت که او توسعه یافته خفیف علائم در طول 24 ساعت گذشته.

“در مشاوره افسر ارشد پزشکی من گرفته اند که در آن آمده است مثبت است.”

نخست وزیر بریتانیا گفت که او خود منزوی در Downing Street محل اقامت خود را از.

جانسون گفت که او در حال کار از خانه, اضافه کردن در صدای جیر جیر خود را که او را همچنان به “سرب دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما (انگلستان) مبارزه با این ویروس”.

در بریتانیا نیز قدردانی NHS پلیس انگلستان خدمات عمومی و مردم برای محافظت از دیگران را از عواقب ناشی از کوروناویروس.او تمجید داوطلبان برابر مبارزه گفت که 600,000 آمده اند جلو به ثبت نام.

نخست وزیر بریتانیا خواست مردم به ماندن در خانه و عمل خود انزوا.

انگلستان ساعت ادامه خواهد داد به رهبری دولت در پاسخ به کروناویروس: Spox

سخنگوی دولت در بیانیه ای امروز اطلاع داد که انگلستان در ساعت مورد آزمایش قرار گرفت در مشاوره شخصی از انگلستان افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin.

“آزمون انجام شد در 10 توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی و نتیجه تست مثبت بود.

“او در ادامه به رهبری دولت در پاسخ به coronavirus” سخنگوی نگهداری می شود.

انگلیسی, وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای coronavirus

Britains وزیر بهداشت مت Hancock روز جمعه گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, پس از نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او خود جدا با “علائم خفیف” ویروس.

“به دنبال توصیه های پزشکی, من توصیه شد برای تست #Coronavirus. من دارم میرم آزمایش مثبت است. خوشبختانه علائم خفیف هستند و من از کار کردن در خانه و خود منزوی” هنکاک در توییتر اعلام کرد.

پرنس چارلز در انزوا پس از آزمایش مثبت

یک روز پیش شاهزاده چارلز پسر ارشد و وارث ملکه الیزابت دوم نیز آزمایش مثبت با علائم خفیف.

“شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus” چارلز’ دفتر در بیانیه ای گفت. “او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.

71 سال است خود منزوی در اسکاتلند همراه با همسر خود همکاری Camilla که او نیز مورد آزمایش قرار اما ندارد COVID-19 کلارنس ، در بیانیه ای جداگانه کاخ باکینگهام گفت: ملکه 93 در “سلامتی” و تا به حال نه او را دیده و پسر برای دو هفته.

وجود دارد بیش از 11,600 تایید coronavirus موارد در انگلستان است. بیش از 570 نفر کشته شده اند از این بیماری است.

گزارش های اضافی توسط AFP


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>