انگلستان PM بوریس جانسون معطوف به ICU به عنوان coronavirus علائم را بدتر می کند

AFP

نخست وزیر بوریس جانسون بوده است معطوف به بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر خیابان داونینگ تایید کرد روز دوشنبه.

جانسون خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab به deputise برای او گفت: Downing Street سخنگو.

روز یکشنبه جانسون بستری شد به سنت توماس ” بیمارستان در لندن پس از coronavirus علائم حاضر به رفتن به دور.

خیابان داونینگ قبلا کنار خار جانسون چک کردن به بیمارستان به عنوان یک “گام احتیاطی” و گفت که او به بیمارستان منتقل شد در توصیه های پزشکی.

جانسون ترین بالا مشخصات رهبر جهان به قرارداد ویروس. باردار خود را شریک کری Symonds همچنین دوره نقاهت بعد از علايم اما آزمایش نشده است.

Johnson, 55, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 26.

وزیر بهداشت مت, Hancock, بازگشت به کار در روز جمعه پس از یک هفته در صفحه اصلی پس از تست مثبت برای COVID-19. افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin نیز نمایش داده می شود علائم.

ملکه آدرس ملت می دهد پیام امید

تنها در چهارمین نشانی در زمان بحران در 68 سال سلطنت ملکه الیزابت دوم گفت: شیوع بیماری می تواند با شکست یک تلاش جمعی در یک “مشترک تلاش”.

یک جدول زمانی از ساعت جانسون بیماری. — AFP

بریتانیا در حال حاضر 47,806 تایید بیمارستان موارد و 4,934 مرگ و میر. پادشاه فرزند ارشد پسر وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز دارای آزمایش مثبت پس از نمایش علائم خفیف.

“ما موفق خواهد شد — و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما,” او گفت: در یک سخنرانی ضبط شده در قلعه ویندزور غرب لندن نقل مکان کرد جایی که او به عنوان یک اقدام احتیاطی در 19 مارس ،

ضمن تشکر از کادر درمانی و keyworkers و ستایش جامعه در واکنش به شیوع ملکه گفت: مردم در بریتانیا و سراسر جهان می تواند احساس افتخار می کنم.

“ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im