بریتانیا و پاکستان گروه آغاز جیره رانندگی در گوادر


لندن: یک پیشرو سعودي, گروه راه اندازی کرده است یک ابتکار به ارائه صدها نفر از جیره بسته حمل سه ماه ارزش از لوازم ضروری در پاکستان در جنوب غربی شهرستان بندر گوادر.

صحبت کردن به Geo.tv Lt Gen (retd) سید Sabahat حسین از CPIC گفت: “ما می خواهیم برای تشکر از DG گوادر سازمان توسعه Shazeb کاکر [و] گوادر اتاق بازرگانی برای حمایت مداوم و نیروهای مسلح پاکستان برای حمایت مداوم خود را.”

توزیع جیره غذایی بسته — که شامل برنج و آرد گندم و عدس, روغن و چای — شروع در اوایل این هفته بین المللی شهرستان بندر اقدام به عنوان مرکز توزیع. داوطلبان توزیع جیره بسته درب-به-درب به افرادی که نیست “وسایل حمل و نقل را به ما می آیند”.

“به عنوان یک مسئول سازمان درگیر در منسجم توسعه پاکستان, ما در اینجا به کمک همه نهادها در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی” اضافه شده شاه, که همچنین عضو موسس چین و پاکستان شرکت سرمایه گذاری (CPIC) خصوصی متعلق به شرکت املاک و مستغلات.

مقامات در گوادر تا به حال درخواست ماسک محافظ از افراد مختلف. حسین گفت که او متعهد به اهدای بیش از 50000 ماسک برای پزشکان و متخصصان پزشکی و دیگران در این شهرستان به منظور مبارزه با شیوع بیماری های ویروسی از COVID-19.

بلوچستان که در آن گوادر واقع شده است که تا کنون دیده می شود بیش از 600 نفر که بیش از 160 بهبود و هشت گذشت. آن را به منزله بیش از 50 درصد از پاکستان خشکی است اما بسیار فقیر با حداقل امکانات بهداشتی است.

گوادر بندر شهر در نظر گرفته شده است به یک تعویض بازی نه تنها برای پاکستان بلکه برای کل منطقه و جهان با توجه به موقعیت استراتژیک آن و مسیر تجارت از فرصت ها.

این گوادر هوشمند پورت طرح جامع شهر تحت چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) پروژه همچنین نشان می دهد که چگونه از آن است که در راه به آغوش اینده چشم انداز و تکامل را به یکی از آسیای جنوبی عمده تجارت هاب.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de