انگلستان مسلمانان درخواست دولت نه به سوزاندن اجساد coronavirus قربانیان

AFP

لندن: مسلمانان خواهد بود مجبور به سوزاندن اجساد مردگان از عزیزان خود را در صورتی که جدید کروناویروس لایحه تصویب شده توسط پارلمان بریتانیا. هولوکاست از بدن مرده است در برابر ارزش های اسلامی ایمان و موجب شده است تا اعتراض در سراسر جامعه مسلمان در انگلستان است.

با توجه به پیش نویس برنامه 27 قسمت 2 مربوط به “دفع از بدن است که شامل حذف از مرحوم آرزوها و اجرا cremations” مسلمانان خواهد بود مجبور به رفتن در برابر ارزش های مذهبی خود را از دفن مرده خود را.

کار را Naz شاه MP مخالف این بخش از لایحه و در حال حاضر در حال رایزنی با دیگر نمایندگان مجلس برای کمک به حفاظت از ارزشهای دینی از مسلمانان و یهودیان از انگلستان است. او گفت: “من آگاه هستم که این نگرانی وجود دارد با توجه به تدفین به خصوص از کسانی که از جوامع مذهبی. من که با عبور همکاران حزب اصلاح اورژانس Coronavirus لایحه به اطمینان حاصل شود که اگر مقامات محلی خود را رسیدن به ظرفیت آنها اقدام به سوزاندن مرحوم از ایمان پس زمینه به صورت خودکار و بدون مشاوره خانواده/قیم قانونی و/یا محلی ایمان موسسات. این خواهد بود به خصوص مربوط به مسلمان و جوامع یهودی که ادیان به شدت مخالف هولوکاست.”

MP از برادفورد غرب خواهد شد جدول اصلاحیه به این لایحه در مجلس در روز دوشنبه. در این اصلاحیه آمده است: قرار دادن 5(d): “در رابطه با زیر پاراگراف 5 (a) (b), (c) که در آن مرحوم به سوزانده شود و در مقابل آن خود را باور مذهبی قدرت تعیین شده باید مشورت بعدی از قوم و خویش و یا وکالت و یا مربوط به محلی ایمان نهاد تا آنجا که ممکن است منطقی به پیدا کردن یک جایگزین مناسب قبل از اقدام به هولوکاست”

های مختلف دیگر از اعضای مجلس در حال حمایت از این قانون از جمله, اما نه محدود به وس Streeting MP, Steve Baker MP, محمد یاسین MP, Imran Khan MP و مسیحی Wakeford MP.

سازمان های مسلمان از جمله مساجد و ائمه ملی مشورتی هیئت مدیره, هیئت مدیره بریتانیا از علما و ائمه و Wifaqul علما نیز به شدت مخالف این اقدامات در یک بیانیه مشترک.

آنها گفتند: “ما به فوریت بر همه قانون گذاران به دقت در نظر گرفتن اصلاحیه به Coronavirus لایحه به اطمینان حاصل شود که یک جایگزین مناسب به هولوکاست است که مجدانه در نظر گرفته شود در موارد شدید شرایط اضطراری. ما از اصلاح Coronavirus لایحه مطرح شده توسط Naz شاه MP.

“ما به شدت اصرار قانونگذاران برای حفظ بریتانیا تعهد به اصول حقوق بشر و آزادی مذهب. باورهای دینی مردم باید محترم شمرده شود حتی در سخت ترین شرایط است.”

این سازمان همچنین اطمینان داد دولت که جوامع مسلمان ساخته شده است کامل شبکه تیم مدیریت اضطراری در مورد تدفین.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im