انگلستان قانونگذاران خواستار دولت بریتانیا در واکنش به کا خشونت در هند

عکس: اخبار/از طریق screengrab

عضو پارلمان بریتانیا خالد محمود ابراز نگرانی های خود را بیش از قساوت و خشونت در نظر گرفتن محل در هند پایتخت خواستار یک واکنش رسمی از دولت انگلستان.

“دهلی نو شده است و سوزش در دست هندو افراط گرایی 24 نفر مرده اند و تا کنون صدها نفر مجروح شده تحت این افراطی خشونت” گفت: محمود.

“دولت هند به تصویب این که همچنین تولید اردوگاه های کار اجباری که در آن مردم قرار داده خواهد شد که زندگی در این کشور برای سال.

“خشونت در حال وقوع است در برابر مسلمانان در روز و روز را بسیاری از ضرب و شتم و شکنجه و مرگ و میر گرفتن در خیابان و همچنین ظلم و ستم کشمیری, مردم,” او گفت:.

محمود درخواست رهبر از خانه به بحث و گفتگو در مورد جنایات مرتکب شده در هند و به نام یک بیانیه رسمی از سوی دولت بریتانیا در مورد این موضوع.

در واکنش به محمود گفته است رهبر از خانه یعقوب ریس-the lean lab از او خواست به منظور بالا بردن نگرانی های خود را در ماه آینده به نشستن کرد و گفت که آنها نه تنها نگران مسیحیان اما اقلیت های دیگر نیز هست.

پراکنده خشونت در دهلی نو به عنوان تلفات 32 بازدید

پراکنده خشونت, آمار بخش هایی از دهلی نو یک شب به عنوان باندهای خیابان ها پرسه می زدند آشغال با بقایای روز از شورش های فرقه ای که به کشته شدن 32 نفر, پلیس گفت:.

هزاران پلیس ضد شورش و طرف مقابل باید گشت آسیب دیده شمال شرقی حاشیه پایتخت هند از 20 میلیون نفر از مردم و جلوگیری از هر گونه عمده فوران.

ناآرامی آخرین جلسه از خشونت بیش از نخست وزیر نارندرا قانون تابعیت که باعث ماه از تظاهرات که تبدیل مرگبار در ماه دسامبر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im