انگلستان کشمیری می گویند MSR همیشه پشتیبانی کشمیر آزادی مبارزه تقاضا عدالت

اخبار/فایل

لندن: بریتانیا کشمیری گروه حمایت صدا و خواستار عدالت برای Jang/Geo گروه Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rehman که دستگیر شده است در یک مورد مربوط به اموال خریداری 34 سال پیش توسط ملی پاسخگویی دفتر (NAB) بدون شارژ شود.

در جامو و کشمیر شورای حقوق بشر (JKHCR) که صادر شده است وضعیت خاص با شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی عمیق از ادامه دستگیری و بازداشت Jang/Geo گروه رسانه ای رئیس میر شکیل-ur-Rahman.

JKCHR رئیس جمهور دکتر سید Nazir گیلانی گفت که اجرای عدالت در MSR را بازداشت کرده است “رگه مالا فیده” در برگزاری پیشرو شهروند این کشور به شیوه ای که نشستن نیست و با نهادی انصاف.

“Jang گروه در خدمت کشور و به ویژه [کشمیری] diaspora [به خصوص] در اوایل 1980s و 1990s با عزت و تعهد است. Jang تنها رسانه است که متصل مهاجر در بازگشت به خانه در پاکستان و آزاد کشمیر در طول آن دوران. آن را به تولید جامعه تعامل با تنظیم ‘Jang مرجع تخصصی’ باقی مانده و یک منبع الهام بخش برای پیر و نسل های آینده است.”

دکتر گیلانی نیز در اعتراض به دولت پاکستان برای مداخله و بررسی گمراهی خرد توسط NAB. “این موسسه است که برگزاری میر شکیل-ur-Rahman است در حال اجرا خطر از روند پاسخگویی و حق آزادی علت نگرانی نه تنها برای پاکستانی ها و کشمیری اما برای یک جامعه است که شاهد بزرگ فداکاری و تعهد خدمات Jang/Geo گروه از این همه سال.”

رئیس کشمیر, کمپین, جهانی, Zaffar احمد قریشی تشکر جغرافیایی برای برجسته مخمصه کشمیری و ابراز امیدواری کرد که میر شکیل ur Rehman درمان خواهد بود نسبتا.

“ما امیدواریم که اخیر بازداشت مالک و سردبیر جغرافیایی را نمی توان مانعی در کار حرفه ای است که این تیم در جغرافیایی انجام شده است. جغرافیایی همواره در صدر اخبار و روزنامه نگاری به طور کلی پوشش نه تنها کشمیر اما جهانی امور جاری. من می خواهم برای تشکر از این تیم در جغرافیایی برای چنین ستوده کار و حمایت از آنها ارائه شده به کشمیر را باعث شود. ما امیدواریم که این موضوع حل خواهد شد نسبتا مستقل و بدون تأثیر واقعی رسانه کار,” او گفت:.

کشمیر رهبر زبیر اقبال کیانی که به عنوان مشاور در خارج از کشور مسائل مربوط به AJK PM رجا فاروق حیدر گفت: “من به شدت محکوم غیر قانونی بازداشت میرحسین شکیل. این یک مورد از نخست قربانی و دفاع. Jang and Geo از گروه پیشگامان لیبرال روزنامه نگاری در پاکستان است. من خواهان آزادی فوری میر شکیل ur Rahman.

پروفسور Nazir یک شال که تشکیل دهنده عضو سازمان کشمیر ائتلاف (OKC) خواستار عدالت برای میر شکیل گفت: “وجود دارد نسخه های مختلف از این کار بازداشت. این فرد دستگیر شده است همچنین سردبیر از بزرگترین اخبار سازمان در پاکستان است.”

“عدالت طبیعی خواسته است که دستگیری نباید خودسرانه اتهامات عنوان شده علیه. باید وجود داشته باشد یک شاه که آشکار اثبات اتهامات فرض گناه است و خلاف عدالت است. اگر او همدست در فساد آن می تواند توجیه تنها با مدرک معتبر. فقط برچسب زدن اتهام بدون اثبات حق او را به صورت فوری و بی قید و شرط آزاد کند.”

جامو و کشمیر جبهه آزادی (JKLF) به شدت محکوم کرد ادامه بازداشت غیر قانونی میرحسین شکیل و خواست مقامات پاکستانی برای آزادی او را بلافاصله. JKLF انگلستان جمهور سید Tahseen گیلانی گفت که این اقدامات توسط مقامات بدون هر صورت مشروع و قانونی و یا هر شفافیت تضعیف دموکراسی و آزادی بیان در یک جامعه است که در حال حاضر مبارزه در این مناطق است.

او گفت که او در طول زندگی حرفه ای, Mir شکیل-ur-Rahman تا به حال نقش مهمی در مبارزه برای آزادی بیان و به منظور بالا بردن صدای بی صدایان است و نقش محوری در توسعه روزنامه نگاری و رسانه ها در پاکستان است.

“JKLF انگلستان قدردانی از تلاش های موسسات مانند جنگ و اخبار جغرافیایی خاص که تحت رهبری MSR باید نقش مهمی را در برجسته جامو [و] کشمیر درگیری و plights از مردم جامو [و] کشمیر.”

قبلا در سطح جهانی مشهور فکری و ترین جهان به نقل از زندگی نویسنده, Noam Chomsky, همچنین محکوم به بازداشت های غیر قانونی از گروه جانگ سردبیر.

وکلا و سیاستمداران و دانشگاهیان و روزنامه نگاران و حتی نمایندگان وزارت امور خارجه باید نامیده MSR بازداشت به عنوان حمله به آزادی مطبوعات در پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net