UK govt با هشدار نسبت به اقدامات سخت تر اجتماعی فاصله

یک جزوه تصویر منتشر شده از 10 داونینگ استریت نشان می دهد Britains وزیر بهداشت مت Hancock حضور از راه دور کنفرانس مطبوعاتی برای به روز رسانی این کشور در COVID-19 همه گیر در داخل 10 خیابان داونینگ در مرکز لندن در آوریل 3, 2020. — AFP

لندن: بریتانیا وزیر بهداشت مت Hancock روز یکشنبه هشدار داد که دولت می تواند ممنوعیت خارج از ورزش اگر مردم دست انداختن دستورالعمل های دقیق برای کاهش گسترش عفونت کروناویروس.

گرمتر آخر هفته آب و هوا به ترس دامن زده است که انگلیسی ها می تواند موجب جمع شدن در پارک ها و فضاهای باز به طور بالقوه افزایش انتقال به این کشور می رود به هفته سوم مستند.

عمده جنوب لندن پارک شده بود در روز یکشنبه پس از نگرانی در مورد تعداد sunbathers در روز شنبه.

هنکاک که خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 گفت: آسمان, اخبار تلویزیونی آفتاب بود “در برابر قوانین” و هر کسی که انجام این کار قرار دادن زندگی در خطر است.

او بعدها گفت BBC اکثر مردم زیر هدایت تنها به ترک خانه های خود برای خرید لوازم ضروری و پزشکی و ورزش یک بار در روز.

اما او گفت: آن را “کاملا غیر قابل باور” که یک اقلیت بودند.

“حقیقت این است که بیشتر مردم بیرون رفتن از خانه, بیشتر ویروس گسترش می یابد,” او اضافه شده است.

“من نمی خواهم به آن را به دور از ورزش به عنوان یک دلیل به ترک خانه چون مردم با پیروی از قواعد…

“اگر نتیجه آن این است که بیش از حد بسیاری از مردم و دست انداختن قوانین من می ترسم ما باید به اقدام است.”

در همین حال پلیس در Dorset جنوب غربی انگلستان گفت: آنها متهم یک مرد با یک نظم عمومی جرم به اتهام پاک کردن بزاق خود را روی موارد در یک سوپر مارکت.

Hancocks هشدار پس از یک رکورد دیگر در روز افزایش مرگ و میر گزارش شده از COVID-19 که در زمان کلی تلفات در بریتانیا به 4,313 و تایید بیمارستان موارد به 41,903.

مرگ و میر شامل پنج-سال-کودک و همچنین هفت کارکنان بهداشتی درمانی.

نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در انزوا با درجه حرارت بالا پس از آزمایش مثبت برای این بیماری است که انتظار می رود به اوج در بریتانیا در هفته آینده به 10 روز است.

باردار خود را شریک کری Symonds گفت: او همچنین نشان داده است علایم اما آزمایش شده است.

ملکه الیزابت دوم را نادر آدرس خاص در سال 1900 به وقت تهران در روز یکشنبه که در آن او می رود به ستایش مردم در واکنش به شیوع.

پسر ارشد او و وارث شاهزاده چارلز است که دوره نقاهت بعد از خفیف علائم COVID-19.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>