UK govt, PIA اعلام پروازها به بازگرداندن رشته اتباع


اسلام آباد/لندن: خطوط هوایی بین المللی پاکستان و قطر ایرویز اجرا خواهد شد پرواز در سراسر مارس به بازگرداندن رشته شهروندان در بریتانیا و پاکستان است.

دولت بریتانیا روز جمعه اعلام کرد این برنامه به صورت چارتر پرواز های اجرا شده توسط هواپیمایی قطر که بازگرداندن در حدود 2500 شهروندان بریتانیا گیر در پاکستان است.

ملی پاکستان حامل خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) نیز اعلام کرد پروازهای روزانه از پاکستان به انگلستان اما اعلام دقیق برنامه ریزی نشده است.

اجاره هواپیمایی قطر پرواز از اسلام آباد به لندن اجرا خواهد شد در آوریل 21, 22 و 23 پرواز از اسلام آباد به منچستر در آوریل 24, 25, 26 و 27 در حالی که پرواز از لاهور به لندن در آوریل 22 و 24. یک پرواز از لاهور به منچستر اجرا خواهد شد و در مارس 26.

پرواز به و از انگلستان توسط PIA انتظار می رود برای شروع از آوریل 19. PIA اعلام کرده است که این عمل با پرواز از لاهور و اسلام آباد به لندن و منچستر و بیرمنگام.

با توجه به بالا کمیسیون اجاره, پروازهای انگلستان از مسافران که به طور معمول اقامت در انگلستان و مستقیم خود را وابسته با اولویت از صندلی های داده شده به کسانی که از نظر آسیب پذیر است.

قبلا کمیسیون عالی بریتانیا در اسلام آباد مشغول به کار بود با PIA به رشته انگلیسی ها در پاکستان اما پس از چند پرواز لغو و گزاف قیمت بلیط و عدم هماهنگی با دولت بریتانیا تصمیم گرفته بود به سود خدمات هواپیمایی قطر به ارائه چارتر پرواز.

در یک پیام ویدئویی منتشر شده در توییتر, Dr مسیحی Turner, انگلستان کمیساریای عالی در پاکستان اعلام کرد که پروازهای هزینه حدود £527. قبلا پرواز فروخته شد برای بیش از 1500 پوند توسط بی پروا آژانس های مسافرتی.

پرواز توسط PIA خواهد شد که یک کلاه £525 برای یک سفر به انگلستان است. این است که کمتر از اولیه کلاه £750 قبلا اعلام شده توسط ذوالفقار جناب وزیر در خارج از کشور پاکستانی برای PIA پرواز.

“من می دانم که چگونه استرس زا و دشوار تعلیق پاکستان پروازهای بین المللی شده است می روم تا بسیاری از مسافران قادر به خانه. شده است وجود دارد تلاش زیادی از این تیم در سراسر پاکستان شبکه برای کمک به مردم برای بازگشت به انگلستان” ترنر گفت.

او افزود: “و در حالی که ما باید بیش از 7500 نفر در بازگشت به انگلستان در حال حاضر این پرواز چارتر به ما کمک خواهد کرد برای دریافت بیش از هزاران خانه برگشت هفته آینده.”

با توجه به قبل و ارقام ارائه شده توسط کمیسیون عالی بریتانیا بیش از 7,000 انگلیسی ها گرفتار شده بودند در پاکستان اما این چارتر پرواز تنها جای 2500 نفر رسید. چه خواهد شد به باقی مانده رشته شهروندان نامشخص است.

در حالی که دولت بریتانیا اعلام کرده بود چارتر پرواز برای نجات رشته انگلیسی ها از پرو چین و هند همان تسهیلات داده شد و به انگلیسی ها گیر کرده در پاکستان است. بسیاری از کسانی که در گیر هستند افراد مسن بدون دارو از جمله دیگر آسیب پذیر و افرادی که نیاز فوری به عودت بازگشت به کشور خود.

PIA تصمیم به شروع به پرواز به انگلستان گرفته شده بود پس از دور از گفتگو ها بین مدیر عامل شرکت PIA و انگلستان کمیساریای عالی پاکستان برگزار شد تحت دستورات وزیر حمل و نقل هوایی غلام سرور خان.

یک PIA سخنگوی تایید توسعه گفت: “تقاضا بالا است و حامل ملی ما باید گام به جلو در زمان نیاز است.” او در ادامه خواست افرادی که قصد سفر و یا از انگلستان به لطفا بلافاصله پس از تماس با PIA دفاتر تماس با مراکز و PIA وب سایت خود را امن رزرو, آیا تازه یا آنهایی که قدیمی بود دوباره تنظیم شود.

وجود دارد بیش از 400 گیر پاکستانی در انگلستان که در نیاز ناامید از در حال عودت به پاکستان و مواجه اند چندین پرواز لغو شد. بسیاری از مسافران قدیمی هستند آسیب پذیر و اجرا از پول است. که در سمت چپ با کمی به هیچ حمایت و اطمینان در مورد آینده پروازهای اما تصمیم به بازگشایی پروازهای استقبال شده با رشته پاکستانی.

یک پاکستانی که گیر کرده در انگلستان گفت: “این خبر خوبی است که پرواز دوباره باز خواهد شد اما آنچه که تضمین می کنند که آنها را نمی توان لغو دوباره ؟ من خریداری یک بلیط و دو بار پرواز من لغو کردم هر دو بار.”

“هنگامی که PIA اعلام برنامه و آن را رعایت برنامه این زمان؟” این دانشجو که نخواست نامش فاش شود خواسته ملی حامل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im