انگلستان تجربیات خود را در مرگبارترین روز از Coronavirus

انگلستان در گزارش خود مرگبارترین یک روز دست از coronavirus روز سه شنبه با 563 مرگ و میر با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت بریتانیا.

“از 9 صبح تا 1 مارس مجموع 152,979 افراد آزمایش شده اند که 29,474 آزمایش مثبت ایم” وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی چهارشنبه. “از 5 بعد از ظهر روز 31 ماه مارس از کسانی که در بیمارستان بستری در انگلستان که تست مثبت برای coronavirus 2,352 اند و متاسفانه درگذشت.”

در هفته گذشته در این کشور نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 اما هنوز هم می تواند منجر دولتها پاسخ به همه گیر در حالی که خود منزوی در خیابان داونینگ. (مرتبط: انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای Coronavirus)

گاردین گزارش داد که در ماه مارس 13th بریتانیا مشاور ارشد علمی اظهار داشت: این دولت هدف این بود که “نه سرکوب (coronavirus) به طور کامل… به ساخت نوعی از گله ایمنی بیشتر مردم هستند که ایمنی بدن را به این بیماری است.” این طرح شد و بعد از پرتاب پس از مدل سازی پیش بینی کرد این کشور از دست خواهد داد تا 250000 نفر از این ویروس بدون اجتماعی فاصله گرفته است.

در حال حاضر جانسون قرار داده است این کشور در پلیس اجرا مستند بستن میخانه ها, رستوران ها و مدارس و دیگر غیر ضروری کسب و کار علاوه بر ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر با توجه به تلگراف. در سه هفته دولت خواهد داد که آیا به استراحت در صورت امکان پاسخ خود را به جهانی همه گیر.

“برای من مهم است به سطح با شما – ما می دانیم که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است” نوشت: نخست وزیر بریتانیا در نامه ای به بیش از آخر هفته. “اما ما در حال ساخت مناسب آماده سازی و بیشتر از همه ما به دنبال قوانین زندگی کمتر خواهد بود از دست داد و هر چه زودتر زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>