لندن: بریتانیا تاکید کرد و گفت: آن را تا به حال تغییر سیاست پرواز پرچم سلطنتی تولد با مقامات محلی دیگر مورد نیاز برای بالا بردن پرچم اتحادیه برای رسوایی-آمار شاهزاده اندرو.

مقامات قبلا گفته بودند با توجه به سیاست های اعمال شده “در تغییر شرایط مانند زمانی که اعضای خانواده سلطنتی قدم به عقب از وظایف خود را” به گفته یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون.

دولت بعد گفت: این امر می تواند مشاوره شورا “وجود دارد که نیاز به پرواز پرچم در 19 فوریه پس از تصمیم گیری توسط دوک یورک به قدم به عقب از وظایف برای آینده قابل پیش بینی”.

آفتاب روزنامه منتشر شده بود به بیرون درز ایمیل ارسال شده به مقامات محلی یادآوری آنها را به پرواز پرچم بریتانیا برای اندروز 60th birthday در فوریه 19.

آمد آن تنها چند هفته پس از ملکه الیزابت IIs پسر دوم انصراف از زندگی عمومی و وظایف سلطنتی پس از یک فاجعه مصاحبه تلویزیونی از دوستی خود با اواخر ما مجرم جنسی جفری اپستاین.

پرواز پرچم در ساختمان های دولتی به افتخار او “خواهد بود کاملا نامناسب” اپوزیسیون کارگری مجلس وس Streeting گفت: خورشید روزانه.

جانسون گفت: ایمیل, ارسال شده توسط یک کارمند دولت محلی در دولت, وزارت, بود “ایمیل اداری در مورد مدت طولانی از سیاست”.

او گفت: بحث شد بین وزارت و سلطنتی خانواده در مورد یک تغییر است.

تعیین روز برای پرواز پرچم بریتانیا در انگلستان ساختمان های دولتی شامل تولد ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ عروسی خود را در روز تولد خود چهار فرزند و نوه شاهزاده ویلیام و همسرش کیت.

اندرو قاطعانه ادعا را تکذیب کرد, او با یک دختر 17 ساله تهیه شده توسط اپستین یک سرمایه گذار پیدا شد در زندان در ماه اوت گذشته در حالی که در انتظار به اتهام قاچاق افراد زیر سن قانونی.

اما وجود دارد یک اعتراض عمومی پس از شاهزاده به یک مصاحبه بی بی سی در ماه نوامبر گذشته که در آن او قادر به توضیح دهد که چرا به اندازه کافی او قطع روابط با دوست خود زودتر از او و یا برای بیان مقدار همدلی با Epsteins مقتولین.

آمریکا دادستان ماه گذشته گفت: اندرو ارائه شده بود “صفر همکاری” به بررسی Epsteins فعالیت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی