UFC رئیس دانا سفید می گوید دعوا را ادامه خواهد داد ‘مگر خاموش کردن کل کشور’

UFC رئیس دانا سفید هنوز هم در نظر دارد برای رفتن به جلو با مبارزه با حوادث به عنوان coronavirus نگرانی در مورد رشد.

UFC برگزار دعوا شنبه شب در برزیل بدون طرفداران, و آن را بسیار تنها ورزشی در تلویزیون است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

اما ایالت نوادا به حالت تعلیق در مبارزه با حوادث به دلیل coronavirus و است که مردم بدانم که آیا یا نه سفید را با فشار به جلو.

او روشن ساخته است به دنبال حوادث عصر روز دوشنبه طی یک ESPN مصاحبه ای که او به هر قصد ادامه مبارزه “مگر خاموش کردن کل کشور است.” او اطمینان طرفداران که Khabib/فرگوسن را در UFC 249 در ماه آوریل است.

شما می توانید گوش دادن به تمام نظرات زیر.

می گویند هر آنچه شما می خواهید در مورد سفید اما بدون شک او را نگه داشتن خط. در حالی که بقیه جهان ورزش مجوف و مجوف به سرعت این مرد در حال اجرا UFC کاملا می خواهد برای ادامه جنگ.

آنها ممکن است ممنوعیت طرفداران اما آن را برای تلفن های موبایل مانند سفید خواهد پیدا کردن یک راه است.

من هم می گویم این کار, آن را کمی عجیب و غریب به تماشای دعوا شب گذشته با طرفداران در حضور. آن را بسیار عجیب و غریب به تماشای آنها را نبرد آن را با هیچ کس تشویق آنها ،

هنوز هم آن را بهتر از هیچ چیز در تمام. خواهیم دید که اگر سفید همچنان به حفظ این موضع. همانطور که در حال حاضر آن را مانند تلفن های موبایل است و هیچ موضوع را با ادامه داشتن دعوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im