Uddhav Thackeray طول می کشد تا متوجه تومان 358 کرور ساخت و ساز جاده کلاهبرداری می پرسد برای اسناد

بیان اخبار سرویس

بمبئی: پس از دادگاه عالی بمبئی در ناودان ماهاراشترا ارشد دولت بوروکرات بیش از ارائه یک غلط استشهاد از 358 تومان کرور روپیه جاده ساخت و ساز و عوارض کلاهبرداری ارشد وزیر Uddhav Thackeray خواسته تمام اسناد و مدارک مربوط به کلاهبرداری در منابع.

سال 2012 کار ساخت و ساز جاده دادخواهی فایل تصویب شد ظرف مدت 15 روز توسط دولت دبیر کل Ajoy مهتا و فرماندار Bhagat Singh Koshyari در زمانی که وجود دارد رئیس جمهور قانون در دولت است.

The New Indian Express, بود, اولین گزارش در مورد اتهام کلاهبرداری در فوریه 25 سال 2020 است.

علاوه بر این نقش PWD, منشی, Manoj Saunik CP جوشی و Ajit Sanganer نیز تحت اسکنر.

“ما گفته شده توسط وزیر به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در توسعه این موضوع و شنیدن از دادگاه. دادگاه تا به حال ناودان ارشد babus از بخش خدمات عمومی ارسال یک غلط استشهاد و گمراه دادگاه حل و فصل و انتشار 538 تومان کرور روپیه به Manaj Tollway.

“ما همچنین چک کردن مشروعیت چگونه حساس این موضوع را می توان با برخورد که در آن از دبیر کل و فرماندار خود درگیر هستند گفت:” یک منبع که نخواست نامش فاش شود.

طبق سوابق دولت های Manaj Tollway تا به حال اختصاص داده قرارداد 44 تومان کرور روپیه از 14 متر از ساخت و ساز جاده و تلفات.

این Manaj Tollway موفق به تکمیل کار تا آن کار متوقف شد.

Manaj سپس در زمینه برنامه های کاربردی برای حل و فصل و خواستار تومان 358 کرور مقدار از جمله مورد علاقه.

دولت و Manaj Tollway وارد شده به حل و فصل در جایی که دولت موافقت به پرداخت مقدار لازم به این شرکت است.

Ashok Chavan عمومی آثار بخش (PWD) وزیر گفت که تصمیم گرفته بودند برای بررسی این موضوع.

“ما در حال انتظار برای دادگاه قضاوت نهایی. این موضوع است که اسیر بنابراین ما می توانیم هر گونه تصمیم گیری بیش از آن. اجازه دادگاه تصمیم می گیرید سپس ما را مورد بحث و تصمیم گیری مناسب,” Chavan گفت و افزود اتهامات علیه ماموران پلیس در جدی در طبیعت است.

او همچنین اطمینان داد که هیچ پول هدر رفته باشد و دولت exchequers می توان بازیافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de