عکس: arabianbusiness

امارات متحده عربی تصمیم گرفته است به حالت تعلیق درآورد ویزا-در-ورود تسهیلات برای خارجی ها از مارس 19 به بعد به عنوان بخشی از خود را “گام های اضافی” برای مقابله با کروناویروس این کشور در سفارتخانه های بریتانیا و استرالیا گفت.

این کشور را به حال تعلیق ویزا به اتباع خارجی آغاز مارس 17. تنها استثنا بودند دارندگان پاسپورتهای دیپلماتیک و کسانی که واجد شرایط دریافت ویزا در هنگام ورود.

این کشور سفارت بریتانیا در توئیتر خود نوشت: “جدید: #درهم طول می کشد و مراحل اضافی برای مبارزه با گسترش #COVID19 تاثیر می گذارد که مسافران از انگلستان است. از مارس 19, بدون ویزا در بدو ورود صادر خواهد شد تا اطلاع ثانوی. امارات متحده عربی ساکنان نمی کنند.”

امارات متحده عربی سفارت در استرالیا نیز در توئیتر خود نوشت: “از 19 مارس #درهم را به حالت تعلیق در صدور همه ویزا در هنگام ورود از جمله برای استرالیا. استرالیا زندگی در امارات متحده عربی موجود ویزای اقامت نمی کنند.”

در سطح جهانی 164 کشور آسیب دیده اند و بیش از 8,200 نفر کشته شده اند و بیش از 200 ، 000 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو