ابوظبی: امارات متحده عربی تنظیم شده است برای تبدیل شدن به اولین کشور عربی برای باز کردن یک نیروگاه هسته ای پس از این مقامات روز دوشنبه با صدور مجوز برای یک راکتور در آن Barakah نیروگاه هسته ای.

ملی هسته ای تنظیم کننده “را تایید کرده است صدور” عامل گواهینامه برای اولین بار از چهار راکتور در نیروگاه گفت: Hamad al-Kaabi, امارات متحده عربی نماینده آژانس بین المللی انرژی اتمی.

“این یک لحظه تاریخی برای درهم آن را اولین کشور عربی در منطقه به راه اندازی یک نیروگاه هسته ای” Kaabi گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“این نقطه عطف بود به دست آورد با توجه به امارات متحده عربی چشم انداز و رهبری آن برای ایجاد یک صلح آمیز انرژی هسته ای برنامه به تهیه کردن برای نیازهای آینده انرژی در کشور است.”

این Barakah کارخانه واقع در سواحل خلیج فارس در غرب امارات متحده عربی پایتخت بوده است با توجه به آنلاین آمده در اواخر سال 2017 اما در مواجهه تعدادی از تاخیر که مقامات نسبت به ایمنی و الزامات قانونی.

ابوظبی مقامات گفت: در ماه ژانویه که گیاه شروع می شود عامل در عرض چند ماه.

“بهره برداری کامل از Barakah کارخانه در آینده نزدیک به کمک امارات متحده عربی از تلاش برای توسعه و پایداری” Kaabi گفت: بدون دادن یک تاریخ جدید.

گیاهی است که ساخته شده توسط یک کنسرسیوم به رهبری کره برق شرکت در یک قرارداد به ارزش بیش از 20 میلیارد دلار.

هنگامی که به طور کامل عملیاتی چهار راکتور ظرفیت تولید از 5600 مگاوات برق حدود 25% از کشور نیاز دارد. سه باقی مانده راکتور تقریبا آماده بهره برداری است.

امارات متحده عربی قابل توجهی ذخایر انرژی اما هسته ای و انرژی های تجدید پذیر را هدف قرار داده و به کمک حدود 27% از برق خود را نیاز دارد تا سال 2021.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو