دوحه: امارات متحده عربی است بازسازی خدمات پست الکترونیکی با قطر, سازمان ملل متحد, سازمان پستی گفت: پس از قطع آنها را در سال 2017 به عنوان بخشی از یک منطقه ای کمپین برای منزوی کردن, Doha.

امارات متحده عربی همراه با متحدان خود در عربستان سعودی, بحرین و مصر قطع تمام دیپلماتیک تجارت و حمل و نقل روابط با قطر در ماه ژوئن 2017.

چهار دولت متهم دوحه از پشتوانه رادیکال اسلامگرا از جمله اخوان المسلمین و به دنبال روابط نزدیک تر با عربستان قوس رقیب تهران — اتهامات قطر به شدت رد می کند.

نمایندگان چهار تحریم کشورهای ملاقات قطر هیئت در اتحادیه پستی جهانی (UPU) دفتر مرکزی آن در سوئیس سرمایه برن در ژانویه 29 به بحث reestablishment از پستی لینک کلیک کنید.

تنها امارات متحده عربی تا کنون به توافق رسیدند.

این UPU یک آژانس سازمان ملل متحد مسئول هماهنگی جهانی خدمات پستی.

“این سازنده بحث امیدوارم این کشورها خواهد شد در حال حاضر رزومه خود را پستی ترتیبات — و آنها یک گام مثبت در مسیر درست” یک UPU دریافته اواخر دوشنبه.

این UPU گفت: در یک اطلاعیه های فنی به پستی اپراتور دیده می شود توسط AFP که “موثر فوریه 9, 2020, امارات ارسال رزومه کاری ارسال ایمیل به دولت قطر با استفاده از باز و بسته حمل و نقل گزینه های از طریق عمان”.

QPost, Qatars ملی حامل نامه گفت: معلوم نیست اگر خدمات به امارات متحده عربی خواهد رزومه کاری و که در حال حاضر “آن مجاز نیست” به ارسال اقلام به کشور است.

یک امارات ارسال کارمند تایید کرد که “ممکن است که به ارسال (اقلام) به قطر بدون هر گونه محدودیت های خاص”.

پس از تحریم شروع شده اند وجود دارد هیچ مستقيم خدمات پستی بین امارات متحده عربی و قطر خارجی با پیک خدمات از جمله DHL و فدرال اکسپرس به طور مشابه تحت تاثیر این اقدامات است.

عمان فراهم کرده است قطر با مهلت از تحریم اقدامات ساخت آن پورت های در دسترس به قطر واردات و صادرات که قبلا ترانزیت امارات متحده عربی.

عمان همراه با کویت درگیر شده است که تا کنون تلاش های بی ثمر به کارگزار پایان دادن به منطقه ریفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im