امارات متحده عربی راه اندازی سه روز ضد عفونی کمپین برای توقف ویروس’ گسترش

AFP

امارات متحده عربی راه اندازی در سراسر کشور سه روز ضد عفونی, مبارزات انتخاباتی آغاز و در روز پنج شنبه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان کشور آلوده عوارض عبور از 300.

مقامات اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد این کمپین و خواست توده های مردم به ماندن در خانه و تنها اگر آن را کاملا ضروری است.

“در طول این دوره جنبش ترافیک و محدود خواهد شد در حالی که عمومی و تعرق مترو ارائه خواهد شد و متوقف” گزارش داد که امارات متحده عربی آژانس خبری.

افراد مشغول به کار در بخش های حیاتی از جمله انرژی telcommunications, سلامت, آموزش, امنیت, اجرای قانون, نظامی, خدمات پستی و حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش, داروهای, آب, مواد غذایی, حمل و نقل هوایی داخلی فرودگاه گذرنامه و دیگران بودند مجاز به انجام وظایف خود.

“داروخانه ها و رسانه های خرده فروشی مواد غذایی در امارات متحده عربی از جمله تعاونی, فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها اجازه خواهد داشت به فعالیت 24 ساعت طبق یک بخشنامه صادر شده قبلی را که توسط وزارت بهداشت و درمان و پیشگیری و ملی اضطراری بحران و بلایای طبیعی مدیریت اقتدار NCEMA” گزارش انتشار.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>