مقامات ایالات متحده دریافت طبقه بندی جلسات در خارج از دنیای وسایل نقلیه ساخته شده است در این زمین’

مقامات ایالات متحده در هر دو کنگره و پنتاگون دریافت کرده اند طبقه بندی جلسات در مواد برگرفته از “خارج از دنیای وسایل نقلیه ساخته شده بر روی زمین” به گزارش نیویورک تایمز.

خبر می آید ماه پس از پنتاگون منتشر شد سه قطعه قبلا طبقه بندی شده فیلم “غیر قابل توضیح هوایی پدیده” (UAPs) سال گذشته است. هر دو فیلم و جلسات آمد به عنوان بخشی از ناشناس هوایی پدیده وظیفه نیروی پنتاگون پروژه با حمایت هر دو سابق دموکرات نوادا ایالت و سناتور ” هری رید و جمهوری خواه ایالت فلوریدا مارکو روبیو.

اریک دیویس یک اخترفیزیکدان که مشغول به کار به عنوان یک مقاطعه کار فرعی برای پنتاگون UFO برنامه گفت که او داده بود و جلسات به یک آژانس در وزارت دفاع در “خارج از دنیای وسایل نقلیه ساخته شده است در این زمین” با توجه به NYT.

روبیو گفت: میامی فردا وابسته به نیروی کار ضروری بود به عنوان وسیله ای برای تحقیق این که آیا جهانی دشمنان مانند چین یا روسیه را ساخته اند برخی از جهش در فناوری حمل و نقل هوایی. (مرتبط: SEARS: با یورش به منطقه 51 یک ایده عالی)

فیلم منتشر شده در سال گذشته نشان می دهد تعدادی از UAPs پرواز در بالا و یا در نزدیکی پایگاه های نظامی ایالات متحده. زمانی که با نظارت آمریکا هواپیما اشیاء انجام مانورهای بسیار فراتر از قابلیت هر متحده آمریکا صنایع دستی با توجه به روبیو.

“شاید به طور کامل مرتب از خسته کننده توضیح برای آن است. اما ما نیاز به پیدا کردن” او گفت:.

رید بود که یک حامی قوی برای تامین بودجه این برنامه در طول زمان خود در کنگره گفت: وظیفه نیروی ساخته شده بود قابل توجهی یافته است.

“پس از نگاه کردن به این, من به این نتیجه رسیدم که وجود دارد گزارش — برخی از آنها اساسی و برخی نه چندان اساسی — که وجود واقعی مواد است که دولت و بخش خصوصی به حال خود را در اختیار” رید گفت: NYT.

هیچ مدرک فیزیکی مواد ارائه شده به مردم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de