حقوق مدنی وکیل لئو ترل انتقاد شهردار آتلانتا Keisha لنس کف برای شلیک افسر که شات Rayshard بروکس و بدون تشریفات.

بروکس بود به ضرب گلوله توسط پلیس جمعه شب در یک وندی پارکینگ پس از مقاومت در برابر دستگیری, مبارزه پلیس با گرفتن یک تیزر در حال اجرا و سپس بازگشت به شلیک به سرقت رفته تیزر در ادامه افسر. مرگ او موجب موج دیگری از اعتراضات در آتلانتا بیش از آخر هفته.

ظاهر شدن با مجری رادیویی محافظه کار لری سالمند و رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity در دوشنبه شب “Hannity” به بحث در مورد تیراندازی ترل گفت: شهردار آتلانتا بود و درگیر شدن در “معمولی دموکراتیک راهکار بازی ماهرانه” برای بلافاصله شلیک افسر و توصیف اقدامات خود را به عنوان یک ناموجه استفاده از نیروی مرگبار.

تماشا کنید:

“اجازه بدهید به شما بگویم در حال حاضر من انجام داده اند این نوع از موارد” ترل گفت. “مردم در حال تلاش دموکرات مردم در آن دیگر شبکه های کابلی در حال تلاش برای تلفیق این مورد مانند جورج فلوید. آن را نمی. شما نگاه کنید در مکالمات آن افسران در آتلانتا بود و با این و آن صلح آمیز است. آنها نژادپرست است.”

“و در اینجا بخشی است که شگفت انگیز است” او ادامه داد. “کیشا کف به آتش که افسر اشتباه است. او را به عنوان دلیل روند. شما در حال رفتن به فایل اتهام, اجازه دهید یک هیئت منصفه تصمیم می گیرید اما آن را به به فرض که این مورد یک قتل مانند جورج فلوید مورد پذيرش مردم است. که نمونه دموکراتیک راهکار بازی ماهرانه …”

ترل انتقاد سیاستمداران دموکرات برای “صحبت کردن در مورد نژادپرستانه پلیس بخش” که “97% از افسران عالی هستند.”

“این مورد کاملا جداگانه و کسانی که مردم آن جمهوریخواهان مستقل و مطیع قانون دموکرات می دانم رفو خوبی در این مورد است نه مانند جورج فلوید اما دموکرات ها می خواهند به تلفیق آن را,” او اضافه شده است. “من نمی خواهد اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

Larry Elder حمایت ترل بحث در مورد تفاوت بین حوادث.

“من صحبت کردم به تعدادی از افسران در مورد هر دو این موارد” سالمند گفت. “هیچ افسر با من سخن گفته اند دارای توجیه قتل جورج فلوید ندارد. هر افسر من صحبت در مورد مرگ آقای بروکس گفت: افسر همه چیز توسط کتاب.”

ترل بعد ارائه شده به بحث کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn بیانیه در مورد “ترس از پلیس” و همه چیز در حال بدتر از روز از تبعیض نژادی و سپس به نام برای Minnesotans به “شکست” دموکرات مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر. (مرتبط: Greg Gutfeld خواستار ‘حقایق’ در درگیری پلیس: زمان ‘روایت … است نسبت به عنوان یک مسابقه جنگ’)

“برای او به بحث در مورد از بین بردن اداره پلیس مضحک است” گفت: ترل. “آشکار و مضحک. آن دیوانه. همین دلیل است که من نمی توانم کار با این بچه ها دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو