دو نمایندگان کنگره آمریکا در معرض coronavirus قبل از جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن


واشنگتن: دو نفر از نمایندگان کنگره آمریکا با های اخیر تماس نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد که آنها در قرنطینه پس از در معرض بودن به کروناویروس در اواخر فوریه محافظه کار کنفرانس است.

نماینده جمهوری خواه داگ کالینز که ملاقات کرد و دست تکان داد و با مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه گذشته در مقر مراکز کنترل بیماری و گفته او مطلع شده بود در تماس با یک فرد که تست مثبت برای جدید کروناویروس در کنفرانس ماه گذشته.

دوم نماینده مت Gaetz که سفر با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی یک روز دوشنبه نیز اعلام کرد از خود به قرنطینه پس از اطلاع داد که او هم آمده بود در تماس نزدیک با فرد آلوده در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) 11 روز پیش.

نه کالینز و نه Gaetz گزارش هر گونه علائم ویروس.

“من تصمیم گرفته اند به خود قرنطینه خارج از فراوانی احتیاط” کالینز گفت.

“او موفق به دریافت تست امروز و انتظار دارد که نتایج به زودی” Gaetzs دفتر گفت: در حساب توییتر خود را.

کالینز بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه گذشته در بازدید از آتلانتا, گرجستان, CDC ستاد جایی که آنها در جریان این viruss گسترش یافته است.

یک عکس منتشر شده توسط آتلانتا قانون اساسی-مجله نشان می دهد که دو دست دادن در آنچه به نظر می رسد به یک فرودگاه در طول سفر است.

این روزنامه کالینز نیز در تماس نزدیک با کشورهای فرماندار برایان کمپ و گرجستان سناتور کلی Loeffler — که کالینز است که به چالش کشیدن برای انتخابات در ماه نوامبر.

هیچ نظر فوری از کاخ سفید است.

پنج نمایندگان کنگره آمریکا در حال حاضر گفت: آنها فاصله خود را از دیگران پس از آمدن در تماس با کروناویروس-افراد آلوده.

سه نفر دیگر سناتور تد کروز جمهوری خواه و جمهوری خواه نماینده پل Gosar هر دو آنها نیز در معرض در CPAC کنفرانس و دموکرات کنگره جولیا Brownley.

اوایل روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان تهدید این بیماری که ثبت بیش از 600 نفر از COVID-19 ویروس در آمریکا و 26 مرگ و میر.

“بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا. آن به طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im