دو هندی کمیسیون عالی کارکنان دستگیر شده پس از hit-and-run در اسلام آباد

هندی کمیسیون عالی در اسلام آباد است. — indiatvnews

اسلام آباد: مقامات در پایتخت از دستگیری دو هندی کمیسیون عالی مقامات زمانی که آنها اقدام به فرار پس از در حال اجرا بیش از یک مرد و به شدت مجروح شدن او.

به گفته شاهدان عینی یک ماشین BMW آمار یک عابر پیاده که راه رفتن در سفارت جاده در حدود 8 صبح و اقدام به فرار. پیاده شد و به شدت مجروح منتقل شده به بیمارستان برای درمان است.

ماشین متوقف شد و توسط جمعیت عظیمی از مردم که بیش از دو مرد به اسلام آباد ، پس از آنها دستگیر شدند پلیس کشف کرد که دو نفر از مقامات هندی کمیسیون عالی.

شاهدان عینی گفت: ماشین بود رانده غیر مسئولانه و بعد فورا رفت واز بود از کنترل خارج با توجه به overspeeding. قربانی راه رفتن در پیاده رو در جاده ها هنگامی که او بیش از اجرا توسط ماشین.

رسانههای هند می گوید دو کمیسیون عالی مقامات ‘از دست رفته’

هندی, انگلیسی روزانه, ‘Times of India” ویژه گزارش اوایل امروز اعلام کرد که دو مقام هندی کمیسیون عالی ‘تا به حال از دست رفته” در اسلام آباد.

“مقامات بودند به صورت رسمی کار قبل از آنها رفت و گم شده است. دولت هند گرفته تا موضوع را با مقامات پاکستانی گفت:” گزارش.

ماه گذشته هند اعلام کرد دو مقام از کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو “شخص غیر قابل قبول نیاز به آنها را به ترک هند ظرف 24 ساعت” وی از سوی مامورین که آنها تا به حال شده است در بر داشت به جرم جاسوسی است.

پاکستان بودند را محکوم کرد دولت هند تصمیم به اخراج کارکنان به عنوان بخشی از یک “مداوم ضد پاکستان تبلیغ”.

اسلام آباد گفته بود که دو نفر از اعضای کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو شد “برداشته با مقامات هند امروز (31 مه سال 2020) در غلط و بی اساس اتهامات”. آنها پس از آن منتشر شد پس از کمیسیون عالی پاکستان مداخله کند.

ضمن محکوم کردن بازداشت و شکنجه و همچنین تهدید و فشار دیپلماتیک مقامات برای قبول اتهامات واهی” در وزارت امور خارجه گفته بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر