دو غیرنظامی در هند شلیک همراه LoC: ISPR

عکس: فایل

دو غیر نظامی زخمی شدند, بعد از هندی, نیروهای نظامی متوسل به بی نقض آتش بس در اواخر شب گذشته در امتداد خط کنترل (LoC) و کار مرز مدیر کل (DG) اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) Major-General Babar افتخار گفت: در روز یکشنبه.

این حادثه در محل Chirikot و Shakargarh بخش های که در آن هند نیروهای عمدا هدفمند جمعیت غیر نظامی در منطقه DG ISPR گفت.

“به دلیل بی رویه آتش خمپاره در Chirikot بخش در طول LoC, 35 سال بی گناه غیر نظامی ساکن Serian ایجاد کرد زخمی شدند در حالی که در Shakargarh بخش در طول WB 57 ساله شهروند ننگل ایجاد کرد پایدار آسیب های جدی” او گفت:.

“هر دو مجروح شده اند تخلیه و با ارائه مراقبت های پزشکی” نظامی سخنگوی اضافه شده است.

در روز شنبه شش پاکستانی زخمی شدند در حمله ارتش هند در Sharda, Dhudnial و شاہ کوٹ بخش در طول LoC.

“با توجه به ارتش هند را بی رویه و آتش سلاح های سنگین در بسن Wali و Chhari روستاهای چهار غیرنظامیان بی گناه از جمله 15 سال پایدار صدمات جدی” ISPR گفت.

“دو غیرنظامی از جمله یک 18 سال نیز متحمل آسیب های جدی در یکی دیگر از حادثه و تخلیه شدند به نزدیک امکانات بهداشتی لازم برای مراقبت های پزشکی” DG افتخار گفته بود.

“پاکستان نیروهای ارتش در پاسخ به طور موثر مطابق با کالیبر و هدفمند کسانی که در ارتش هند پست که آغاز آتش” او اضافه شده است.

ارتش پاکستان شاخه های پایین هندی جاسوسی هواپیماهای بدون سرنشین

در روز پنج شنبه ارتش پاکستان به ضرب گلوله یک هندی دار کوادکوپتر که نقض حریم هوایی پاکستان در Sankh بخش در طول LoC.

“در این عمل تحریک آمیز, هندی, دار کوادکوپتر جاسازی شده 600 متر در داخل خاک پاکستان برای انجام نظارت های نظامی بال رسانه تا به حال در بیانیه ای گفت.

“این آشکار عمل پرخاشگرانه در پاسخ به پاکستان نیروهای ارتش تیراندازی کردن, هندی, bing چنین بی جا اعمال توسط ارتش هند در حال نقض آشکار هنجارهای تاسیس” آن اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im