دو کریستف کلمب مجسمه های حذف شده در شیکاگو پس از درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس

دو کریستف کلمب مجسمه برداشته شد در جهت دموکراتیک شهردار شیکاگو لری Lightfoot صبح روز جمعه پس از درگیری معترضان و پلیس sparred خارج از بناهای تاریخی در هفته گذشته.

خدمه برچیده مجسمه در گرانت پارک و Arrigo پارک تحت پوشش تاریکی و آثار تاریخی خارج شده از ستون 6 a. m. به گفته NBC 5.

“شهر شیکاگو—در شهردار Lightfoot جهت—به طور موقت حذف مجسمه کریستف کلمب در گرانت پارک و Arrigo پارک تا اطلاع ثانوی” در بیانیه ای که از دفتر شهردار به عنوان خوانده شده. “این اقدام گرفته شد پس از مشورت با ذینفعان مختلف. می آید در پاسخ به تظاهرات که شد نا امن برای هر دو معترضان و پلیس و همچنین تلاش های افراد به طور مستقل جلو گرانت پارک مجسمه را در یک شیوه ای بسیار خطرناک.”

هجده افسران مجروح شدند و 12 نفر از معترضان دستگیر شدند بعد از پلیس و تظاهرکنندگان درگیری در نزدیکی کلمبوس بنای تاریخی در گرانت پارک جولای 17 پلیس گفت: فاکس 32. فعالان پرتاب “بطری آب یخ زده, سنگ و بطری و قوطی کنسرو و چرخ دنده های دیگر به پرتاب در افسران” Lightfoot دفتر گفت: در جولای 18, بیانیه با توجه به محلی خروجی.

Lightfoot تظاهرکنندگان گفت: “همچنین پرتاب ترقه و دیگر دستگاه های آتش زا در پلیس است.” این دموکرات به نام اقدامات توسط صدها نفر از تظاهرکنندگان “غیر قابل قبول” در بیانیه ای.

شهردار پس از او تصمیم به جلو و پایین هر دو از شهر کلمبوس مجسمه گفت: دولت محلی آغاز خواهد شد به “ارزیابی” همه شیکاگو بناهای تاریخی به منظور “بالا بردن” “شهر تاریخ و تنوع” به گفته او ، (مرتبط: مسلح شیکاگو کودکان به عنوان جوان به عنوان 10 سال Carjacked بیش از ده نفر: پلیس)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده است به Lightfoot و تایید استقرار مقامات فدرال به شیکاگو به عنوان بخشی از عملیات افسانه برنامه ای که تنظیم شده است برای استقرار عوامل به یک میزبان از شهرستانها گرفتار خشونت با توجه به آزادی مطبوعات. شیکاگو — مانند بسیاری دیگر از مناطق عمده شهری — دارای تجربه سربازان ارتش در ناآرامی های مدنی پس از مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه فیلم نشان داد.

فعالان خارج از Lightfoot را روز شنبه در اعتراض به پس از تماس تلفنی با رئیس جمهور شد با توجه به فاکس 32.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net