دو پرسنل BSF در میان چهار کشته COVID-19 در تریپرورا، 147 مورد تازه گزارش شده

توسط PTI

Agartala: چهار نفر دیگر، از جمله دو پرسنل BSF، به COVID-19 در Tripura تسلیم شده اند، با در نظر گرفتن تعداد کشته ها به دلیل بیماری به 41، در حالی که 147 مورد تازه را تحت فشار قرار عفونت tally به 6،164، یک مقام در روز یکشنبه گفت.

از چهار تلفات، سه نفر از ولسوالی خاوای و یک نفر از تریپرورای غربی گزارش شده است.

دو پرسنل BSF و یک زن در حالی که تحت درمان در دانشکده پزشکی دولت Agartala در اینجا درگذشت. یک نفر دیگر نیز در برابر این بیماری تسلیم شد.”

به روز رسانی زنده COVID-19 را دنبال کنید

در مجموع 700 نفر از فک های BSF به این بیماری در این ایالت مبتلا شده اند. این مقام مسئول گفت: “COVID-19 tally در Tripura با 147 مورد جدید به 6164 نفر افزایش یافته است.

اکنون تریپورا ۱۹۲۹ مورد فعال دارد، در حالی که ۴۱۷۶ نفر از این بیماری بهبود یافته اند و هجده بیمار به ایالت های دیگر مهاجرت کرده اند.

نرخ بهبودی در ایالت در حال حاضر 67.74 درصد است، در حالی که نرخ مرگ و میر در 0.66 درصد است که این مقام گفت.

“نرخ مثبت بودن آزمون در حالت به ۳/۴ درصد افزایش یافته است.” او گفت که در مجموع ۱۹۹۹، ۹۴۰ نمونه تا کنون آزمایش شده است. بخش بهداشت و درمان به منظور معرفی پلاسما درمانی برای درمان بهتر به بیماران، آماده شده است، “این مقام گفت: “.

“گزارش پروتکل به کمیته ای برای تصویب آن ارائه شده است. این مقام از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای نود نهایی مجوز می خواهد.” دکتر تاپاتان ماجومر رئیس بخش میکروبیولوژی AGMC گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im