دو 911 تماس ساخته شده بودند لحظاتی قبل از تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery

لحظات قبل از Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد در گرجستان توسط دو مرد پلیس با دریافت دو 911 تماس از مردم گزارش یک سیاه نر هل دهنده و یک مرد در یک خانه در حال ساخت منابع متعدد گزارش شده است.

Arbery, 25, دویدن در Satilla سواحل محله Feb. 23 هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شده توسط گرگوری McMichael و تراویس McMichael پدر و پسر.

هیچ کس دستگیر شده و یا متهم در این پرونده که موجب خشم پس از انتشار یک ویدیو هفته مه 4 تصویر می کشد Arbery که اعلام شد غیر مسلح بودن تعقیب توسط دو مرد و بودن ضرب گلوله کشته شد. (مرتبط با: ویدیو های ویروسی را نشان می دهد غیر مسلح سیاه هل دهنده ضربه بودن به مرگ توسط دو مرد سفید)

پلیس دریافت یک تماس در 1:08 p. m. از یک فرد ناشناس که در گزارش “یک پسر در یک خانه در حال حاضر یک خانه در حال ساخت,” the Guardian گزارش شده است.

زمانی که توزیع کننده می پرسد اگر کسی شکستن به اموال تماس گیرنده می گوید: “نه این همه باز آن را در دست ساخت است.” او سپس می گوید: “او در حال اجرا در حال حاضر!” زمانی که خواست آنچه را که انسان در حال انجام تماس گیرنده پاسخ می دهد “او در حال اجرا پایین خیابان.”

توزیع کننده می گوید: او فرستادن پلیس به محله. “من فقط نیاز به دانستن آنچه که او انجام شده بود اشتباه است. او فقط در محل و قرار نیست باشد؟”

تماس گیرنده پاسخ می دهد که “او شده است در دوربین گرفتار یک دسته قبل از اینکه در شب. این نوع از جریان چیزی که در اینجا.” او توصیف یک مرد سیاه و سفید در یک پیراهن سفید.

دوم تماس دریافت شد دقیقه بعد در 1:14 بعد از ظهر نگهبان گزارش شده است. توزیع کننده می پرسد برای آدرس و دلیلی برای تماس. مرد پاسخ می دهد “آه من در اینجا در Satilla سواحل. وجود دارد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان.”

توزیع کننده می پرسد برای یک محل خاص. تماس گیرنده پاسخ می دهد “من نمی دانم آنچه در خیابان هستیم.”

تماس گیرنده پس از آن yells “متوقف شود. متوقف کردن آن است. Dammit. متوقف شود.” لحظه ای بعد او فریاد میزند: “تراویس!” ظاهرا پرداختن به تراویس McMichael نگهبان گزارش شده است.

توزیع کننده می گوید: “آقا سلام آقا” اما دریافت بدون پاسخ. 911 تماس بگیرید و همچنان به رکورد نزدیک به پنج دقیقه بیشتر.

مقامات منتشر نشده از هویت تماس گیرنده.

سالمند McMichael بود سابق محقق در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه و تنها به تازگی بازنشسته باعث نیوبرانزویک و ویکراس شهرستانهای’ وکلای منطقه به recuse خود را از این مورد با توجه به تضاد منافع است.

A cross with flowers and a letter A sits at the entrance to the Satilla Shores neighborhood where Ahmaud Arbery was shot and killed May 7, 2020 in Brunswick, Georgia. (Photo by Sean Rayford/Getty Images)

یک صلیب با گل و یک نامه نشسته در ورود به Satilla سواحل محله که در آن Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد آوریل 7 سال 2020 در نیوبرانزویک, گرجستان. (Photo by Sean Rayford/گتی ایماژ)

تضاد منافع و بیماری همه گیر کوروناویروس که با تاخیر grand داوران از جلسه طریق ژوئن 12 — به نظر می رسد که تاخیر در عمل با اجرای قانون است.

گرجستان دادستان به نام برای هیئت منصفه در رسیدگی به Arbery مرگ است.

“پس از بررسی دقیق شواهد و مدارک ارائه شده” تام داردن دادستان منطقه از گرجستان اطلس قضایی دادگاه در بیانیه ای گفت: با توجه به زمان. “من مطمئن هستم در اين مورد بايد ارائه شده به هیئت منصفه از Glynn شهرستان برای بررسی اتهامات جنایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de