به روز رسانی توییتر سیاست را در حال حاضر کاربران بان کی مون از تمسخر افراد متعلق به نسل وای و مردم با کروناویروس

توییتر در حال حاضر شامل یک پتو ممنوعیت استفاده از زبان است که “dehumanizes” مردم بر اساس سن خود رسانه های اجتماعی پلت فرم پنج شنبه اعلام کرد.

“امروز ما در حال گسترش بیشتر این قانون به شامل زبان است که dehumanizes بر اساس سن و ناتوانی و یا بیماری” توییتر اشاره کرد در یک پست وبلاگ اعلام به روز رسانی. این به روز رسانی همچنین منع کاربران از تمسخر مردم که رنج می برند از coronavirus یا هر بیماری دیگر.

توییتر ارائه یک تعداد انگشت شماری از نمونه های توییتهایی که در حال حاضر ممنوع می باشد: “همه [سنی] در حال زالو و سزاوار نیست هر گونه حمایت از ما” و “مردم با [بیماری] در حال موش که آلوده هر کس در اطراف آنها را.”

“اگر گزارش توییتهایی که شکستن این قانون مربوط به سن بیماری و یا ناتوانی نازل شده و امروز نیاز به حذف شود اما نمی خواهد به طور مستقیم در نتیجه هر حساب تعلیق زیرا آنها توییتی قبل از حکومت بود در محل” توییتر اشاره کرد.

توییتر همچنین اشاره کرد که در آن خواسته برای پیشنهادات و انتقادات در سال 2018 قبل از تصمیم گیری های خود با این شرکت دریافت حدود 8,000 پاسخ بیش از یک دوره دو هفته ای که در آن سال از مردم در بیش از 30 کشور.

Twitter. (Shutterstock/rafapress)

توییتر. (Shutterstock/rafapress)

توییتر پاسخ نداد به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای نظر. (مرتبط: توییتر تغییر سیاست پس از یک ضد سامی لوئیس فرخ پرینت گردش در پلت فرم)

این حرکت در می آید و پس از توییتر تغییر سیاست ها در سال 2019 به منع مردم از dehumanizing گروه های مذهبی پس از یک سال از ضد سامی جیر از ملت اسلام رهبر لوئیس فرخ که شروع به گردش بر روی پلت فرم.

فرخ را 2018 صدای جیر جیر در مقایسه با مردم یهودی به موریانه که باعث خواستار توییتر به هیچ کس یا صدای جیر جیر یا فرخ خود را. توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت: DCNF در آن زمان “که ما شروع به بررسی این سیاست در سال گذشته است.”

فرخ ممنوع شد, از Facebook و Instagram در سال 2019 همراه با آمار و ارقام مانند الکس جونز و خروجی Infowars; میلو Yiannopoulos; پل جوزف واتسون; Laura Loomer; و پل Nehlen. کسانی که سیستم عامل با برچسب این افراد “خطرناک است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de