توییتر کارکنان دستور داد به محل کار از خانه بیش از coronavirus نگرانی

توییتر در حال حاضر اعلام اجباری از خانه کار سیاست را برای کارکنان خود در کره جنوبی و هنگ کنگ و ژاپن در اوایل این ماه. عکس: فایل

توییتر دستور داده است تا همه کارکنان در سطح جهانی به کار از خانه در تلاش برای متوقف کردن گسترش کشنده جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

شیوع بیماری در سراسر جهان پخش شده است پس از ظهور در چین مرکزی در اواخر سال گذشته با کشته شدن بیش از 4,600 مردم آلوده کردن بیش از 126,000 و باعث موجی از محدودیت های مسافرتی.

پلت فرم رسانه های اجتماعی در حال حاضر اعلام اجباری از خانه کار سیاست را برای کارکنان خود در کره جنوبی و هنگ کنگ و ژاپن در اوایل این ماه و معلق “غیر بحرانی” سفر کسب و کار و وقایع در ماه فوریه است.

“ما در حال حرکت فراتر از ما زودتر راهنمایی… و در حال حاضر اطلاع همه کارکنان در سطح جهانی آنها باید از خانه کار می کنند.” توییتر و منابع انسانی رئیس جنیفر کریستی گفت: در یک پست وبلاگ اواخر روز چهارشنبه.

“ما درک می کنیم این است که یک گام بی سابقه ای اما اینها بی سابقه ای ،

دیگر غول اینترنت آورده اند در سیاست های خود را برای حفاظت از کارکنان از عفونت است.

گوگل شروع به محدود کردن بازدید از دفاتر خود را در Silicon Valley, سان فرانسیسکو و نیویورک در روز دوشنبه در حالی که اپل نیز تشویق کارکنان به کار از خانه.

Facebook بسته دفاتر خود را در سنگاپور و لندن برای “تمیز کردن عمیق” هفته گذشته پس از یک کارمند بود که زمان صرف شده در هر دو تشخیص داده شد با این ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im