توییتر پر از حساس توییتهایی تمسخر تد کروز خود را در قرنطینه

کاربران توییتر جمع آوری شده کلا به مسخره جمهوری خواه ایالت تگزاس تد کروز خود را در قرنطینه و پس از او در معرض یک coronavirus آلوده سیاسی محافظه کار عمل کنفرانس (CPAC) شرکت کنندگان.

کروز یکشنبه اعلام کرد او را قرنطینه خود را در تگزاس خانه پس از او تا به حال یک مکالمه کوتاه و یک دست دادن با آلوده CPAC شرکت کنندگان در ماه گذشته کنفرانس در واشنگتن دی سی

“من تجربه هر گونه علائم و من احساس خوب و سالم” تگزاس سناتور گفت: از طریق بیانیه. “با توجه به این که تعامل بود 10 روز پیش که متوسط دوره کمون 5-6 روز که تعامل شد کمتر از یک دقیقه است و من هیچ زمان علائم مقامات پزشکی باید به من توصیه کرد که احتمال انتقال از فرد دیگر به من شد بسیار کم است. پزشکان بیشتر توصیه می شود که تست موثر است قبل از علائم آشکار و مختصر تعامل با فردی ملاقات نمی کند CDC معیارهای خود شده است.”

“با این وجود از فراوانی از احتیاط و به دلیل چگونه اغلب من ارتباط برقرار کردن با ترکیبات به عنوان بخشی از کار من است و همه را به صلح از ذهن من تصمیم به ماندن در خانه در تگزاس این هفته تا 14 روز گذشت از CPAC تعامل” او به این نتیجه رسیدند. (مرتبط: Coronavirus وحشت عمومی و رسانه حماقت)

ضرب المثلی جوهر بر روی کروز بیانیه به سختی خشک قبل از بد می گیرد شروع به ظاهر شدن در توییتر.

در اینجا چند نمونه:

اما برخی از آنها ناراحت کننده با حساس توییتهایی و با انتقاد از کسانی که در زمان این فرصت را به بهم زدن سرگرم کننده در کروز:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im