تکنولوژی کارشناسان که مشغول به کار با توییتر برای حذف 170,000 حساب های وابسته به دولت چین می گویند پروفایل ترویج فریبنده مطالب در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

حساب شد “گسترش ژئوپلیتیک روایات مطلوب به حزب کمونیست چین” توییتر نوشت: در یک پست وبلاگ اعلام حرکت که می آید به عنوان شرکت چهره پژمرده انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای انجام نمی دهد به اندازه کافی به هدف pro-چین مبلغان. این شرکت حذف آنها را برای نقض این پلت فرم را دستکاری سیاست.

“روایات در اطراف Covid ستایش چین در پاسخ به این ویروس در حالی که توییتهایی همچنین استفاده از همه گیر را آنتاگونيزه ایالات متحده و هنگ کنگ فعالان” تحلیل توییتهایی توسط دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه اشاره کرد با توجه به گزارش سی ان ان روز شنبه در توییتر تصمیم.

توییتر حذف 23,750 حساب خطر بیافتد که هسته اصلی شبکه که به شدت درگیر شده و غالبا و دیگر 150,000 حساب که صرفا طراحی شده برای ترویج هسته گروه محتوا.

تقویت کننده حساب تا به حال چند پیروان و “استراتژیک طراحی شده به صورت مصنوعی باد تصور معیارهای” توییتر اشاره کرد.

اسرائیل اطلاعات شرکت Next Dim واقع دو توییت از نرم افزار-چین حساب با موارد زیر که دوست شد و اعلان مجدد صدها نفر از هزاران بار در ماه مارس در نیویورک تایمز که در گزارش روز شنبه بحث در گروه یافته است.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت جلسه کمیته در توییتر العالم/کریس Wattie/فایل عکس

Next Dim یافته است افزایش بالقوه که یک غول خدمه از رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها مداخله به کمک توییتهایی ویروسی گزارش اشاره کرد. (مرتبط: اسرائیل اطلاعات شرکت گزارش می یابد و دو دنیوی توییتهایی است که می تواند نشان دهد تا چه حد از چین COVID توییتر کمپین)

بعدی کم نور واقع در مارس 12, صدای جیر جیر از کاربر @manisha_kataki که نوشته شده یک ویدیو از کارگران سم پاشی خیابان ها در چین با مواد ضد عفونی کننده و نوشت: “در این رای چین خواهد بود در عمل بسیار به زودی ممکن است بسیار سریعتر از جهان انتظار دارد.”

کاربر دیگری با رسیدگی @Ejiketion را بازتوییت کرد در این پست همراه با تصویری روز بعد گفتن خود را پیروان توییتر که غربی ها در همین حال “شستن دست ما LOL.” حساب شده و حذف شده با توجه به TheNYT. هر دو توییتهایی دریافت بیش از 382,000 رسانهها و 1.1 میلیون لایک بسیاری از آنها در دو روز اول.

توییتر و وبلاگ پست پنج شنبه ذکر نشده سرنوشت یکی از چین s بزرگترین و نیرومند ترین مروج اطلاعات غلط.

چین معاون خارجی وزارت اطلاعات وزارت ژائو Lijian یکی از اولین مقامات چینی در توییتر به فشار یک نظریه نشان می دهد این ویروس سرچشمه در ارتش ایالات متحده پایه است که خانه ها و تحقیقات بیماری های عفونی. این نظریه به سرعت پس از سفارت چین حساب در فرانسه و اردن را بازتوییت کرد ژائو ارسال داده ها نشان داد.

مقامات بر این باورند coronavirus یا COVID-19 ميلادي در ووهان چین قبل از گسترش در سراسر جهان قبل از گزارش قتل 110,000 نفر در ایالات متحده است. توییتر اعمال یک واقعیت-بررسی برچسب مارس خود صدای جیر جیر در, ممکن است, اما ژائو حساب نشده است برداشته شود.

توییتر پاسخ داده است به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه چرا ژائو حساب است که هنوز هم فعال است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو