سان فرانسیسکو: توییتر پرده برداری از یک طرح برای جلوگیری از گسترش دستکاری محتوا از جمله “deepfake” ویدئوها به عنوان بخشی از یک حرکت برای مبارزه با اطلاعات غلط که می تواند منجر به خشونت و یا دیگر آسیب برساند.

این سیاست اعلام شد پس از توییتر خواسته نظر در سال گذشته در راه های کاهش “مصنوعی و دستکاری رسانه ها” بر روی پلت فرم آنلاین است که می تواند فریب مردم در طول مبارزات انتخاباتی و یا تحریک خشونت یا آسیب فیزیکی.

توییتر که همراه با دیگر سیستم عامل های اجتماعی شده است در تلاش برای پاسخ به نگرانی های بیش از اطلاعات غلط ” گفت: به دلیل سیاست جدید خواستار ترکیبی از هشدار “برچسب” برای توییتهایی که شامل دستکاری تصاویر و یا ویدئو و حذف توییتهایی.

این حرکت در میان نگرانی ها در “deepfake” ویدئوها تغییر با استفاده از هوش مصنوعی همراه با انواع دیگر دستکاری برای فریب کاربران رسانه های اجتماعی.

توییتر معاون رئیس جمهور از اعتماد و ایمنی دلم هاروی گفت: سیاست جدید آدرس نه تنها deepfakes اما انواع دیگری از دستکاری گاهی اوقات به عنوان “کم عمق تقلبی” یا “cheapfakes.”

“این است که یک deepfake قانون” او گفت:.

“ما می خواهیم برای مقابله با هر گونه حادثه که در آن رسانه ها مخدوش شده است و یا ساخته شده است.”

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شامل یک برچسب یا حذف محتوا بستگی دارد “احتمال و شدت آسیب است که می تواند نتیجه” هاروی گفت: در تماس با روزنامه نگاران.

توییتر گفت: در یک پست وبلاگ آن را شروع اجرای سیاست جدید در مارس 5, هشدار به کاربران برای دستکاری تصاویر و یا ویدئو و گاهی اوقات جبران آنها را با لینک کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد این افراد است.

“شما ممکن است فریب آمیزی به اشتراک گذاری مصنوعی و یا دستکاری رسانه ها هستند که به احتمال زیاد به علت آسیب” گروه محصول مدیریت Ashita Achuthan و سر از سایت یکپارچگی Yoel راث گفت: در پست وبلاگ.

“علاوه بر این ما ممکن است برچسب توییتهایی حاوی مصنوعی و دستکاری رسانه ها برای کمک به مردم در درک رسانه صحت و به ارائه اضافی زمینه.”

– سیاستمداران شامل –

قانون جدید اعمال خواهد شد به سیاستمداران و مبارزات خود را با توجه به هاروی.

“اگر رسانه ها این است که تغییر و یا ساخته شده بدون در نظر گرفتن که فردی است که این سیاست هنوز هم اعمال می شود,” او گفت:.

تحت سیاست برای مثال doctored ویدئوها از سابق جو بایدن و دموکرات مجلس نمایندگان نانسی پلوسی که باعث اخیر مجادلات در رسانه های اجتماعی را نقض قانون جدید با توجه به توییتر مدیران.

“آیا شما با استفاده از پیشرفته ماشین-یادگیری ابزارها و یا با استفاده از 99 درصد برنامه برای آهسته کردن فیلم در گوشی خود را, ما به قوانین مربوط به محتوای آن ندارد چگونه این نتیجه به دست آمد,” راث گفت.

“نشانی از پایان جیر در نتیجه سردرگمی و یا سوء تفاهم و یا در نتیجه یک تلاش عمدی برای گمراه کردن مردم ؟ این سوال است.”

اعلام می آید یک روز پس از YouTube گفت: آن را حذف مربوط به انتخابات ویدئوها که “دستکاری یا doctored” برای گمراه کردن رای دهندگان در بحبوحه افزایش نگرانی ها در تلاش برای گسترش اطلاعات غلط است که می تواند تاثیر انتخابات در سراسر جهان است.

Facebook که خود را از سیاست اطلاعات غلط در ماه ژانویه گفت: این امر ممنوعیت deepfake ویدئوها در حالی که اجازه می دهد به شدت ویرایش کلیپ ها تا زمانی که آنها در حال طنز یا هجو است.

– فیلتر برای تقلبی –

عوامل توییتر وزن خواهد شد هنگامی که تصمیم گیری چه محتوا است فریب آمیزی دستکاری و یا آشکار ساخته خواهد شد و شامل چگونه به شدت آن را ویرایش است; آیا صوتی لقب گرفته است بیش از و یا حذف و اینکه آیا این تصویر در حال شبیه سازی است.

همچنین در ممنوع محتوای لیست بودند تهدید به حریم خصوصی و یا آزادی بیان در قالب “وسیله یا ناخواسته و وسواسی توجه; محتوای هدفمند که شامل استعارههای, القاب و یا مواد است که با هدف به سکوت کسی; رای دهندگان سرکوب و تهدید و ارعاب.”

راث گفت: توییتر دنبال خواهد شد به “فعال” در سیاست “به منظور کاهش بار مردم به ما گزارش کنید.”

همراه با برچسب های هشدار دهنده بر روی doctored تصاویر قبل از آن “دوست” و یا به اشتراک گذاشته شده در توییتر را شامل می شود توصیه می شود در محتوا و به طور معمول به ارائه اطلاعات اضافی در نظر گرفته شده برای مقابله با بدگمانی.

توییتر گفت: قانون جدید که بر اساس یک نظرسنجی از کاربران ایالات متحده و همچنین به عنوان بازخورد از مردم در سراسر جهان که chimed در استفاده توییتهایی.

در سطح جهانی بیش از 70 درصد از کاربران توییتر که به ابراز نظرات گفت که در نظر گرفتن هیچ اقدام در abusively doctored توییتهایی خواهد بود غیر قابل قبول با توجه به Achuthan و راث.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de