پیچ و تاب و در عين 1000 اتوبوس ردیف’ به عنوان راجستان می فرستد تومان 36 لاخ لایحه برای اتوبوس plied برای کتا دانش آموزان

بیان اخبار سرویس

لکنو: ایستاده کردن بین تا دولت و کنگره حزب ‘1000 اتوبوس’ ردیف به نظر می رسد به مراتب بیش از. صورت خاموش در حال حاضر منجر به راجستان دولت در مقابله با حرکت از ارسال Rs 36 لاخ لایحه به یوگی Adityanath دولت متحمل شده در حالی که گذر گاه دانشجويان رشته در کوتا تا به تا مرز ماه گذشته.

تا معاون سانتی متر دینش Sharma ادعا کرد که این لایحه مطرح شده توسط دولت راجستان بود و بازتابی از کنگره doublespeak. “این نمونه ای از کنگره است. زمانی که می خواستم به مسائل سیاسی آن فرستاده خالی اتوبوس به اکثر که نه در شرایط مناسب. در حال حاضر آن را می خواهد به دولت برای ارسال به رشته کودکان به خانه های خود گفت:” معاون سانتی متر است.

شارما ادعا کرد که راجستان مطرح کرده بود لایحه تومان 19 لاخ وارده در دیزل در اتوبوس plied توسط آنها به فری کوتا دانش آموزان تا تا مرز. “ما پرداخت این لایحه در مارس 5,” شارما گفت.

معاون سانتی متر و گفت که تا زمانی که دولت با بیان این که مایل به بازگرداندن دانش آموزان رشته در Kota, Rajasthan دولت خواسته تا برای آوردن خود را در اتوبوس به کوتا برای این منظور است.

با یک حس است که وجود دارد خواهد بود در اطراف 10,000 دانش آموزان تا دولت فرستاده 650 اتوبوس به کتا. “اما پس از آن متوجه شد که تعدادی از دانش آموزان شد حدود 12000. به عنوان یک نتیجه تا حمل و نقل مقامات خواست راجستان جاده به ترتیب برخی از اتوبوس ها به کشتی دانشجویان تا فاتح پور سیکری در تا مرز.

به عنوان یک نتیجه راجستان گروه حمل و نقل ارائه شده 70 اتوبوس گفت:” Sharma. “همچنین UPSRTC مقامات خواسته بود راجستان جاده برای سوخت تا اتوبوس,” او اضافه شده است.

“این دانش آموزان گفت: آنها در حال ارائه با مواد غذایی مناسب و اقامت در راجستان. آنها درخواست ما را به آنها را به بازگشت به Uttar Pradesh,” او اضافه شده است. UPSRTC اتوبوس بودند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن رشته تا دانش آموزان از کوتا و 94 دستگاه اتوبوس از راجستان جاده نیز استفاده می شود و یک لایحه تومان 36 لاخ مطرح شد
راجستان دولت برای همین گفته مدیر عامل تا دولت شرکت حمل و نقل جاده.

“ما اتوبوس بودند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن رشته تا دانش آموزان از کوتا زیر دستور دولت است. در همه 94 اتوبوس راجستان جاده نیز استفاده می شود. لایحه تومان 36 لاخ مطرح شده توسط راجستان دولت پرداخت شده است” گفت: راج Shekhar مدیر عامل تا دولت شرکت حمل و نقل جاده.

در ضمن سابق تا سانتی متر و Bahujan Samaj حزب رئیس Mayawati را محکوم کرد حرکت راجستان دولت از بالا بردن لایحه خدمات اتوبوس. او گفت: آن را غم انگیز است که دو همسایه متحده قفل شده بودند در چنین نفرت انگیز و سطح پایین سیاست است.

او پرسید: حزب کنگره به توضیح دهید که چگونه مناسب آن بود که به دنبال پول صرف شده در اتوبوس به فری دانش آموزان از کوتا تا به تا مرز. بر خلاف آن smacked محض سیاست زمانی که حزب ارائه شده 1000 دستگاه اتوبوس به کشتی مهاجران در بالا. “چگونه مناسب و انسانی در آن است ؟” او در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de