بیست و شش پزشکان در مولتان بازگشت به کار پس از پیروزی در مبارزه با کروناویروس

پزشکان امدادگر, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آنها تا به حال آن را قرارداد در حالی که درمان یک بیمار است. عکس: فایل

پس از برنده شدن در نبرد خود را در برابر coroanvirus, 26 پزشکان به بازگشت به کار در مولتان را Nishtar بیمارستان به درمان بیماران در بیمارستان است.

پزشکان و پیراپزشک کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از آنها تا به حال آن را قرارداد در حالی که درمان یک بیمار است. بیمارستان سخنگو گفت: “پزشکان که تا به حال آزمایش مثبت بود درمان یک بیمار مبتلا به یک بیماری قلبی است که گذشت و آزمایش مثبت برای این ویروس بعد.

در ساده مراسم استقبال رسمی در یکشنبه, پزشکان استقبال شد با گل رز تزئینات آنها به عنوان بازگشت به بیمارستان.

“ما باید شور و شوق برای مبارزه با این ویروس. مهم نیست که اگر شما یک ارشد یا یک کاربر پزشک و یا پیراپزشک یا یک پرستار است. همه ما شور و شوق برای مبارزه با ویروس” یک دکتر که در حال بهبود از این ویروس گفت: Geo News.

پرستار گفت: Geo News, او پرداخت ادای احترام به پزشکان به دلیل راه آنها بوده و مبارزه با این ویروس در مقابل خط.

افزایش تعداد متخصصان مراقبت های بهداشتی را آغاز کرده اند تست مثبت برای رمان coronavirus در چند روز گذشته با حداقل 257 تایید عفونت در میان پزشکان و متخصصین ممکن است بین 5 و 9 مه با توجه به گزارش منتشر شده توسط اخبار.

با توجه به اخبار, 11, بهداشت حرفه ای را تا کنون از دست داده و زندگی خود را به این ویروس در سراسر پاکستان است. پنج تن از این شناسایی شده اند که پزشکان به عنوان یک پرستار و باقی مانده به عنوان پیراپزشکی کارکنان.

“عنوان بسیاری از 766 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی — 440 پزشکان 111 پرستاران و 215 امدادگران و دیگر کارکنان پشتیبانی — آلوده شده اند [تا مه 9] و مجبور به زندگی در انزوا و یا در حال درمان در بیمارستان” گفت: این مقام.

“خیبر پختونخوا است که بدترین آمار با توجه به تعداد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آلوده با کروناویروس به عنوان 186 آزمایش مثبت وجود دارد و پس از 184 در پنجاب 149 در سند 138 در بلوچستان 83 در Islamabad Capital Territory [ارتباطات], 22 در گلگت-بلتستان و چهار در دانشگاه آزاد جامو و کشمیر [AJK],” رسمی اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>