دوازده تست منفی برای coronavirus در کراچی: Sindh وزارت بهداشت

Stocktrek/گتی ایماژ

کراچی: دوازده نفر بودند که مشکوک به ابتلا رمان coronavirus آزمایش منفی برای عفونت در روز دوشنبه با توجه به سند, وزارت بهداشت و درمان.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در بیشتر موارد از coronavirus تا به حال پدید آمده است. او گفت که تنها چهار مورد از این بیماری همه گیر به حال ظاهر در پاکستان و تمام شد و تحت درمان گزارش ژئونیوز.

او فاش کرد که از دو کراچی بیماران و خانواده اش شده بود پاک از این ویروس در حالی که دیگر خانواده بود که نگه داشته در زیر مشاهده است.

دولت سند در یکشنبه فنر به عمل شامل ویروس کارگردانی عمومی و خصوصی و مدارس و کالج ها و دانشگاه ها مربیگری مراکز و موسسات آموزشی بسته باقی می ماند تا مارس 13.

اقدام گرفته شد در برابر موسسات آموزشی که خودداری دولت سفارش. تیم یورش مدارس واقع در کراچی Landhi, لیاری, Korangi, Gulshan-e-Hadeed و مناطق دیگر از شهرستان. مقامات همچنین درخواست رئیس هیئت متوسطه آموزش و پرورش برای آغاز اقدام علیه موسسات.

سند دولت با تشکیل یک گروه ضربت برای مقابله با کروناویروس پس از تعداد موارد گزارش شده در پاکستان شروع به پریدن کرد به چهار. دو تا از موارد گزارش شده از کراچی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>