نیشگون گرفتن و کشیدن سوال مقاله الگوی ارائه گوشی های آندروید به دانش آموزان فقیر: آسام معلمان بدن به دولت

توسط اکسپرس سرویس خبری

گواتی: به عنوان دانش آموزان همچنان به رنج می برند با توجه به COVID-19 گیر معلمان سازمان در آسام پیشنهاد کرده است دولت به نیشگون گرفتن و کشیدن الگوی مقالات سوال از سال آینده کلاس یازدهم و دوازدهم هیئت مدیره امتحانات.

همه آسام بالاتر ثانویه معلمان و کارکنان کانون از دولت خواست به ارائه گوشی های آندروید همراه با اتصال به اینترنت به دانش آموزان فقیر که از دست رفته خود را در کلاس های آنلاین به عنوان آنها ابزار است.

“ما بیش از 4 لاخ دانش آموزان در کلاس های یازدهم و دوازدهم. تقریبا حدود 2 لاخ از آنها نبوده است قادر به حضور در کلاس های آنلاین به عنوان آنها لازم نیست که گوشی موبایل آندروید. ما ها ویدئوها از کلاس های Facebook و غیره اما اگر شما لازم نیست دسترسی به اینترنت چگونه شما می توانید درو مزایای?,” خواسته سید Anisur رحمان که دبیر کل انجمن.

او گفت: نگرانی های خود را بیش از این بخش از دانش آموزان است. “ما مصرانه از دولت برای ارائه با اندروید گوشی های تلفن همراه حتی اگر پیر آنهایی که به این دانش آموزان و اگر نیاز بود با ساخت آنها بهره مند از یک بورس تحصیلی” رحمان گفت.

او گفت: این دانش آموزان ممکن است احساس آرامش اگر الگوی مقالات سوال برای امتحانات هیئت مدیره می تواند به بهینه سازی.

“معمولا وجود خواهد داشت برخی از 10 سوال تحمل یکی-دو نشانه است. ما پیشنهاد افزایش پرسش ها برای گفتن 15. ما پیشنهاد انتخاب چندگانه سوال تحمل بیشتری مارکس که در آن دانش آموزان می توانند با تلاش هر یک از دو-سه سوال” رحمان اضافه شده است.

در حالی که دولت تا به حال آمد تا با ایده از کلاس های آنلاین برای بهره مندی از دانش آموزان این کانون گفت: این امکان پذیر نیست به کلاس در اکثر افراد است. وجود دارد پیشنهادات خود را برای کاهش درسی اما ارتباط آن را احساس خواهد مشکل را حل کند.

“اگر کاهش درسی بود پاسخ به این مشکل پس از آن چه ساخته شده دولت برای تغییر سال تحصیلی?,” آن را خواسته است.

با توجه به ارزیابی در سال 2018 توسط آسام بالاتر متوسطه آموزش و پرورش شورای 1,443 مدارس و موسسات در دولت باید امکانات عالی مطالعات ثانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>