دارای دندان گراز برق به عنوان Chhattisgarh جنگل کارکنان موفق به سرکوب کشاورزان با استفاده از سیم های برق

بیان اخبار سرویس

عدم اقدام فوری توسط وزارت جنگل در Jashpur منطقه چتیسگر منجر به مرگ یک مرد دارای دندان گراز که در تماس با یک سیم زنده استفاده می شود به طور غیر قانونی در زمین های کشاورزی در Tapkara حدود 350 متر از ریپور در روز جمعه.

یک گروه مامور اعتراف کردند که در مورد برق ورودی نرده ها که به طور غیر قانونی استفاده شده توسط کشاورزان در اطراف زمینه های خود را.

“یک فیل بالغ درگذشت توجه به برق. یک کشاورز زن و شوهر با استفاده از سیم های برق برای حفاظت محصولات کشاورزی از tuskers. ما کارکنان وزارت اطلاعات به حال در مورد چنین اعمال غیر قانونی در اینجا در زمین های کشاورزی و ارسال هشدار. ما در حال بررسی گفت:” Abhishek Jogawat زیر افسر بخشی از جنگل در Jashpur.

صاحب زمین های کشاورزی و همسرش دستگیر شده اند توسط وزارت جنگل و رزرو تحت قانون حفاظت از حیات وحش, 1972.

مردم محلی سرزنش جنگل کارکنان خود را برای اتهام “سهل انگاری و سستی’ که منجر به مرگ فیل.

“غفلت رویکرد وزارت جنگل در Jashpur بخش بسیار مشهود است. یکی می توانید ارزیابی خود را شکست زمانی که گله فیل به راحتی وارد محوطه عضو مجلس Gomti سای دو بار به تازگی در Munadi و ویران چمن” گفت: رامش Sharma, یک روزنامه نگار ارشد در Jashpur.

اما بخشی از جنگل افسر Jashpur بخش کریشنا کومار Jadhav گفت: “هیچ کس آگاه بود از سیم های برق. ما توصیه روستاییان در برابر آن.”

به عنوان بسیاری از هشت فیل وحشی کشته شده اند در چتیسگر از اواسط ماه ژوئن. مرکزی تیم اخیرا دولت برای زمین های بازرسی. چهار جنگل کارکنان شد و پس از آن به حالت تعلیق و بیش از نیم دوجین IFS افسران shunted را پس از مرگ pachyderms.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>