نتایج یک نظرسنجی گالوپ بین المللی می گویند رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان محبوب ترین مسلمان رهبر سیاسی در جهان است.

با توجه به سالانه محبوبیت شاخص جهانی رهبران سیاسی منتشر شده توسط گالوپ بین المللی در همکاری با گالوپ پاکستان اردوغان پدید آمده است به عنوان محبوب ترین رهبر در جهان در 30 درصد امتیاز.

عربستان شاهزاده محمد بن سلمان می آید در دوم در 25% و جمهوری اسلامی ایران پس از اتمام در شماره سه با 21 درصد امتیاز.


اردوغان همچنین به افتخار بودن در میان پنج محبوب ترین رهبران سیاسی در جهان است. مرکل از آلمان منجر به رتبه بندی با 46 ٪ و پس از پاکسازی از فرانسه در 40 ٪ پوتین در 36 درصد تهمت در 31 درصد و اردوغان در 30 درصد (بسته برای پنجمین نقطه با نخست وزیر بوریس جانسون). این پدید آمده است به عنوان پنج رهبران جهانی در جهان محبوبیت است.


این گالوپ بین المللی پایان سال بررسی (EoY) انجام شده در سراسر جهان هر سال از سال 1977. این بار آن را انجام شده در 50 کشور در سراسر جهان است.

“در مجموع 50261 افراد مورد مصاحبه قرار گرفتند در سطح جهان است. در هر کشور یک نمونه نماینده از حدود 1000 مردان و زنان مورد مصاحبه قرار گرفتند در نوامبر-دسامبر 2019 یا چهره به چهره از طریق تلفن و یا آنلاین” خواندن بیانیه ای از گالوپ بین المللی آزادی مطبوعات.

اردوغان وارد پاکستان در سفر رسمی دو روزه

اردوغان وارد یک سفر دو روزه به پاکستان در روز پنج شنبه همراه با ملاحظه هیئتی از رهبران کسب و کار به صورت متمرکز جلسات که ممکن است بهانه صادرات و واردات سفارشات برای هر دو طرف.

نخست وزیر عمران خان وارد Noor Khan هوایی به شخصا دریافت جمهور ترکیه.

نخست وزیر همراه بود اعضای کابینه فدرال.

PM عمران خان شخصا سوار ماشین را به رئیس جمهور ترکیه و همسرش, Emine اردوغان به خانه PM.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو