اسلام آباد: رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان وارد Isalmabad در یک سفر دو روزه به پاکستان در روز پنج شنبه همراه با ملاحظه هیئتی از رهبران کسب و کار به صورت متمرکز جلسات که ممکن است بهانه صادرات و واردات سفارشات برای هر دو طرف.

نخست وزیر عمران خان وارد Noor Khan هوایی به شخصا دریافت جمهور ترکیه.

نخست وزیر همراه بود اعضای کابینه فدرال.

یک مقام ارشد از وزارت بازرگانی گفت: کسب و کار به کسب و کار تعامل بین پاکستان و ترکیه قرار است به زودی از روز شنبه (امروز).

رئیس جمهور ترکیه نیز رسیدگی خواهد شد یک جلسه مشترک مجلس شورای اسلامی در فوریه 14.

این دومین بار است که رئیس جمهور ترکیه به پاکستان سفر کرده پس از او به عهده گرفت در سال 2014. قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور اردوغان نیز در بازدید از اسلام آباد دو بار به عنوان نخست وزیر ترکیه است.

بیش از 60 شرکت و 100 نماینده از ترکیه همراه اردوغان در سفر خود این خبر گفت: با استناد به منابع از وزارت بازرگانی. ترکیه و هیئت است که انتظار می رود برای برگزاری مذاکرات در بخش های مختلف اقتصاد با رهبران کسب و کار در پاکستان است.

کسب و کار به کسب و کار جلسات را پوشش تجارت, سرمایه گذاری و همکاری در گردشگری, نظامی, خرید, دفاع, صنعت, انرژی, نساجی, مواد غذایی, دام, واردات و صادرات, هوایی, واقعی, دولت, تجارت, حمل و نقل, کشاورزی, طلا و جواهر, و, خودرو, ساخت و ساز.

در سطح رسمی ششمین دور از پاکستان و ترکیه در سطح بالا و استراتژیک شورای همکاری (HLSCC) نیز برگزار می شود انتشار گزارش شده است. این HLSCC با این نسخهها کار به عنوان یک مشترک در جلسه هیئت دولت شرکت-ریاست دو رهبران از هر دو طرف.

این HLSCC توابع از طریق کار مشترک گروه. در مورد پاکستان شش JWGs تشکیل شد در دسامبر 2010. جلسات مشترک کار گروه برگزار خواهد شد بر من) تجارت و سرمایه گذاری; ii) انرژی; iii) حمل و نقل و ارتباطات; iv) فرهنگ و گردشگری; v) آموزش و ششم) امور مالی و بانکی.

این JWG در تجارت و سرمایه گذاری است که انتظار می رود به بحث در مورد تمام مسائل مانع رشد تجارت دو جانبه. پاکستان همچنین ممکن است بخواهید برای یک اجماع ساز و هموار کردن راه برای یک توافقنامه تجارت آزاد (FTA) قابل قبول برای هر دو کشور منابع گفت: اخبار.

موجود حجم تجارت بین دو کشور به شدت کاهش یافته است از $1.08 میلیارد دلار 792 میلیون دلار پس از تحمیل یک وظیفه محافظ بر روی پارچه توسط ترکیه است. ترکیه تحمیل 18% وظیفه محافظ بر روی پارچه به تازگی منجر به کاهش صادرات از پاکستان است.

پاکستان در انتظار ترکیه که بخشی از اتحادیه گمرکی با اتحادیه اروپا برای ارائه اسلام آباد دسترسی به بازار ترکیه تحت یک وضعیت شبیه به GSP اما توافق در این زمینه شده است در آینده نیست.

شایعات از پاکستان و ترکیه روابط دچار مرگ خواهد شد پایین: FM قریشی

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی به صحبت کرد Geo News گفته است که پاکستان تا به حال هیچ رزرو اگر ترکیه خواست به سرمایه گذاری در چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC).

“ما دعوت هر کشور است که دوستان با پاکستان به سرمایه گذاری در CPEC,” او گفت:. “پاکستان را بدون رزرو اگر ترکیه مایل به سرمایه گذاری در این پروژه است.”

در پاسخ به یک سوال در مورد PM عمران در آخرین لحظه تصمیم به حضور در کوالالامپور دیدار وزیر امور خارجه گفت که ترکیه “یک دوست و درک وضعیت ما”.

“ترکیه درک ما از نقطه نظر و مخفف آن با ما,” او گفت:. قریشی گفت که PM عمران در سفر اخیر به مالزی نشان داد که پاکستان تا به حال در طول تاریخ برخوردار بوده نمونه روابط با مالزی و وضعیت تغییر کرده است.

او قدردانی رئیس جمهور اردوغان برای بودن بسیار روشن در مورد مسئله کشمیر تحت اشغال و حمایت از پاکستان موضع صمیم قلب. “او در حمایت از کشمیر باعث و نشان داده است که او می ایستد با پاکستان و کشمیری,” او گفت:.

قریشی گفت: اردوغان در سفر را تقویت روابط میان دو کشور به حدود 200-250 تجار و بازرگانان همراهی رئیس جمهور ترکیه به اکتشاف کسب و کار فرصت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو