رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ، عکس: فایل

آنکارا Feb 12, 2020 (AFP) -ترکیه اجازه حمله به سوریه نیروهای رژیم “در همه جا” اگر سربازان خود را تحت تمدید حمله رئیس جمهور رجب طیب اردوغان هشدار داد چهارشنبه و متهم دمشق متحد روسیه از ارتکاب “قتل عام” در ادلب.

“من بدین وسیله اعلام کند که ما حمله نیروهای رژیم در همه جا از هم اکنون بدون در نظر گرفتن سوچی معامله اگر هر کمی از آسیب آید به سربازان ما در مشاهده پست ها و یا در جای دیگر” اردوغان گفت: یک جلسه از حزب حاکم در مجلس است.

آخرین تهدید می آید پس از بیش از یک دوجین سرباز ترک کشته شدند در رژیم توپخانه در شمال غربی استان ادلب — آخرین شورشی سنگر و استحکامات در سوریه است.

رژیم سوریه نیروهای مورد حمایت روسیه از حملات هوایی فشرده بارسلونا برای بازپس گیری این استان از گروه های شورشی با وجود 2018 سوچی آتش بس توافق میان ترکیه و روسیه است.

اخیر با لينک مستقيم درگیری میان سربازان ترکیه و نیروهای وفادار به بشار اسد را افزایش ریسک و همچنین تشدید تنش بین مسکو و آنکارا ارشد کارگزاران خارجی از جنگ است.

در نادر حرکت در چهارشنبه اردوغان به طور مستقیم به انتقاد از روسیه است.

“رژیم با حمایت نیروهای روسیه و شبه نظامیان مورد حمایت ایران هستند که به طور مداوم حمله به غیرنظامیان مرتکب کشتار و ریختن خون” او گفت:.

او افزود که ترکیه انجام می دهد “هر آنچه لازم است” برای عقب راندن نیروهای رژیم در پشت 12 مشاهده پست های این مجموعه در ادلب تحت سوچی معامله در یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک رژیم توهین آمیز است.

اما نیروهای سوریه در حال پیشرفت و مصرف شهر پس از شهر با وجود Ankaras هشدار.

“ما مصمم به عقب براند (شهید) پشت مرزهای سوچی معامله تا پایان مارس” گفت: اردوغان.

“ما انجام خواهد داد هر آنچه لازم است هر دو بر روی زمین و در هوا بدون هیچ تردیدی و بدون هر گونه تاخیر.”

رهبر ترکیه همچنین گفت که هواپیما قابل توجه شهرک در ادلب خواهد “دیگر آزادانه حرکت می کند”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su