ترکیه می گوید ادامه خواهد داد تا عملیات نظامی علیه رژیم سوریه

فایل عکس

آنکارا: ترکیه گفت: آن را از ادامه عملیات نظامی علیه روسیه حمایت رژیم سوریه در Syrias شمال غربی ایران در منطقه است اما اصرار داشت آن را نمی خواهید به برخورد با مسکو است.

هر چند ترکیه گزارش کرده است قابل توجه به اهداف در سوریه پس از ده ها تن از نیروهای آن کشته شدند وجود دارد پنجشنبه این اولین تایید کامل و ادامه عملیات.

“پس از حمله شنیع در تاریخ 27 فوریه در ادلب عملیات بهار سپر با موفقیت ادامه می دهد” ترکیه وزیر دفاع Hulusi Akar گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

“ما اصلا تمایل و یا قصد برخورد با روسیه” وزیر اضافه شده است. سی و چهار نظامیان ترکیه کشته شده اند و در سوریه از روز پنج شنبه.

“قصد ما این است که برای متوقف کردن رژیم کشتار و جلوگیری از… مهاجرت,” او گفت:.

“ما انتظار داریم که روسیه برای توقف حملات رژیم و برای استفاده از نفوذ خود را به اطمینان حاصل شود که رژیم به خارج از مرزهای سوچی توافق است.”

ترکیه دارای 12 مشاهده پست های تاسیس در تهران برگزار می شود ادلب پس از یک سال 2018 به توافق آنکارا و مسکو به امضا رسید و در دریای سیاه سوچی.

اما این رژیم به تازگی فشرده پیش با حمله به کشته شدن صدها نفر از شهروندان و وادار کردن نزدیک به یک میلیون نفر به فرار از خانه های خود در منطقه است.

شورشیان حامی ترکیه و دمشق متحد روسیه قبلا از نزدیک به جلوگیری از یک رژیم توهین آمیز در ادلب با وجود اینکه در طرف مخالف از نه سال جنگ.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در ماه گذشته هشدار داد در دمشق به توافق مرزها در غیر این صورت آنکارا خواهد با استفاده از نیروی نظامی برای فشار بر رژیم به عقب.

Akar گفت: نیروهای ترکیه را نابود کرده بود و ده ها تانک و هلیکوپتر و howitzers اضافه کرد 2,212 نیروهای رژیم بوده است “neutralised”.

با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه جنگ مانیتور 26 سربازان سوری کشته شدند در حملات هواپیماهای بدون سرنشین در روز شنبه.

اردوغان گفت: در روسیه به “خارج شدن از راه ما” در ادلب و ترک ترکیه “چهره به چهره با رژیم” در ادلب.

آخرین تحولات اتحاد تیره و تار شدن روابط میان آنکارا و مسکو اما اردوغان به احتمال زیاد دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای مذاکرات در روز پنج شنبه یا جمعه با توجه به کرملین.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>