ترکیه تقویت پایگاه در سوریه ادلب

عکس: فایل

آنکارا: ترکیه فرستاده است نزدیک به 150 وسایل نقلیه با کماندوها و مهمات برای تقویت آن مشاهده پست ها در ادلب سوریه, آخرین شورشی منطقه ترکیه, دولت خبرگزاری “آناتولی” روز جمعه گزارش داد.

یک منبع امنیتی تاکید کرد که آنها تنها به تقویت 12 پست های موجود تاسیس تحت 2018 مقابله با روسیه برای جلوگیری از حمله به سوریه.

صدها هزار نفر از مردم مجبور به ترک خانه های خود در هفته های اخیر به عنوان رژیم سوریه حمایت روسیه از حملات هوایی پرس یک حمله برای بازپس گیری ادلب.

پنج سرباز ترک و سه غیرنظامی کشته شدند در اوایل این هفته توسط رژیم توپخانه. آتش تلافی جویانه ترکیه به کشته شدن حداقل 13 سوریه.

ترکیه می گوید سه نفر از آن پایگاه در بخش جنوب شرقی منطقه — در حال حاضر شده است محاصره شده توسط نیروهای رژیم.

انگلستان-سوریه مستقر در رصدخانه حقوق بشر مانیتور گفت که نیروهای ترکیه در موقعیت دیگری در Saraqeb تا به حال پوسته سوریه نیروهای خود را برای جلوگیری از آن نیز احاطه شده است.

این منبع امنیتی حاضر به تایید آن درگیری اما گفت که نیروهای ترکیه در منطقه “در حال مصرف هر نوع اندازه گیری خواهد شد و هر نوع اندازه گیری” برای اطمینان از ایمنی.

او گفت: ترکیه در اولویت قرار بود برای متوقف کردن سوریه پیشبرد و برقراری آتش بس تاکید بر این که هیچ سرباز ترک را تخلیه شود.

ترکیه و روسیه را از نزدیک کار می کرد در سال های اخیر برای حل و فصل اوضاع در ادلب با وجود اینکه در طرف مخالف جنگ است.

ترکیه منبع اصرار داشت که هماهنگی با روسیه به قوت خود باقی ماند و این گشت مشترک در شمال شرقی سوریه تنها لغو اوایل این هفته به دلیل “سنگین, شرایط آب و هوا”.

هیئتی از روسیه انتظار می رود که در ترکیه روز شنبه برای ادامه مذاکرات, امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو به خبرنگاران در آنکارا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر