تاکر: NYT می دانستم که در مورد ریشه های ویروس اما هنوز به گزارش

نیویورک تایمز می دانستم که در مورد ریشه های رمان coronavirus از تحلیل گران مختلف در CIA و NSA اما هنوز گزارش یافته با توجه به گزارش های جمعه از رادیو فردا’ Tucker Carlson.

یک فاکس نیوز گزارش از روز شنبه با استناد به منابع گفت که coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین به عنوان بخشی از این کشور در تلاش برای رقابت پزشکی با امریکا است.

کارلسون روز جمعه گزارش داد که “کسی که در یک موقعیت به دانستن” گفت: “تقریبا به اتفاق آرا توافق در آمریکا جمع آوری اطلاعات آژانس است که این ویروس در حال حاضر از بین بردن بسیاری از جهان پدید آمده از یک آزمایشگاه در ووهان.” او اضافه کرد که “از تحلیلگران سازمان سیا [سازمان اطلاعات مرکزی] NSA [آژانس امنیت ملی] و دیگران را توجیه کارکنان” در NYT, اما, انتشار, هنوز گزارش آن.

“تقریبا به اتفاق آرا,” کارلسون روز جمعه گفت. “این یک عبارت تقریبا هرگز مورد استفاده برای توصیف هر نتیجه بیرون آمدن از اینتل جامعه است. مقامات دولتی در این کشور بر این باور اند که برای برخی از زمان در حال حاضر.”

“آنها شده ایم قادر به علاقه رسانه های ما و یا ما از اپيدميولوژيستها در نوشتن در مورد آن. در هفته های اخیر از تحلیلگران CIA و NSA و دیگران را توجیه کارکنان در نیویورک تایمز در مورد ریشه های این ویروس است اما این روزنامه هنوز گزارش یافته های خود را.”

تماشا کنید:

کارلسون اضافه شده است که نه تنها NYT گزارش نادیده گرفته شده این تحلیلگران اما که “چین شده است به راه انداختن یک بی امان تبلیغات جنگ در این موضوع است.” (مرتبط: Tucker Carlson پخش گزارش ادعا Coronavirus ‘احتمالا نشات گرفته از یک آزمایشگاه در ووهان’)

“مقامات چینی سعی کرده اند برای خرد کردن تمام مکالمات در مورد کسانی که ممکن است مسئول این بیماری همه گیر توسط برافروختن سیاسی حساسیت و مسابقه اصناف آمریکایی نخبگان” کارلسون گفت: “Tucker Carlson امشب.”

این اتهام علیه NYT می آید پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس خطاب شایعات از یک آزمایشگاه تاسیس virus جمعه. پنس گفت که امریکا فشار چین اجازه می دهد تا کارشناسان به آزمایشگاه “به طوری که ما می تواند به تعیین دقیقا همان جایی که” coronavirus آغاز شد به گزارش آسوشیتد پرس.

نیویورک تایمز نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im