تاکر سوالات شدت از خاموش کردن استراتژی: اگر ” ما می خواهم به تصویب رسید بیشتر مرسوم پاسخ به این اپیدمی?’

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson تعجب آنچه را که باید اتفاق افتاده بود ایالات متحده شاغل “متعارف تر پاسخ” به این بیماری همه گیر کوروناویروس از لحاظ اقتصادی پرهزینه خاموش شدن ناگهانی آمریکایی ها در حال حاضر تجربه خود را در طول پنج شنبه شب تک صدایی در “Tucker Carlson امشب.”

فاکس نیوز میزبان تاسف در طول تاریخ بینظیر “اثر اقتصادی coronavirus خاموش شدن ناگهانی تا به حال در امریکا” ضرر و زیان در یک مقیاس است که “نه کاملا ثبت نشده است.”

تماشا کنید:

“رهبران ما هنوز هم به نظر می رسد به مراتب بیشتر از ترس از یک ویروس است که احتمالا می کشد کمتر از 1 ٪ از افراد آلوده از چشم انداز یک سوم از همه آمریکایی ها از دست دادن شغل خود گفت:” کارلسون. “ما قضاوت نکن هر کسی که. چیزی است که وجود دارد منحصر به فرد وحشت القا در مورد بیماری های عفونی. ترس از آن است atavistic آن را در استخوان های ما, ما با آن به دنیا. هنوز هم این است که یک لحظه از آن عبور خواهد کرد. یک سال از آنچه در حال حاضر به نظر می رسد ترسناک? چینی coronavirus یا ویرانی اقتصادی آن ساخته? آن را به ارزش فکر کردن در مورد که همانطور که ما حرکت رو به جلو است. اما ما نمی توانیم. فکر کردن در مورد چیزهایی مانند شده است که بازیگران به عنوان یک نوع اخلاقی و جنایت نظر ما کلاس ساخت.”

The Daily Caller, co-founder اشاره مصاحبه هفته گذشته با جمهوری خواه تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفت که ایالات متحده باید “به [خاموش شدن ناگهانی] چند روز یا هفته پس از آن اجازه بازگشت به محل کار و بازگشت به زندگی است. کسانی که می خواهند به پناهگاه در محل هنوز هم می توانید انجام دهید اما ما نمی تواند زندگی می کنند با این عدم قطعیت است.”

“تقریبا بلافاصله خشم رسانه های ماشین شروع آروغ زدن دود و صداهای بلند” کارلسون گفت: توجه رسانه ها در واکنش به پاتریک کلمات “را به عنوان اگر او در تلاش بود برای کشتن افراد مسن به افزایش اکسون قیمت سهم.”

“در یک محیط مانند این یکی که در آن واکنش احساسی غائط مردم بلندترین بلندگوهای آن را تقریبا غیر ممکن است برای دیدن به وضوح و یا تصمیم گیری عاقلانه گفت:” کارلسون. “درست است که هر کس در خصوص همه در قدرت و حتی بیشتر قابل توجه و ملاحظه کردند.”

فاکس نیوز میزبان بازی یک کلیپ از دکتر Anthony Fauci گفت: محدودیت های پایان خواهد بود “هنگامی که آن را پایین می رود و اساسا هیچ مورد جدید بدون مرگ.”

“پس از آن ثابت خواهد شد که ما هیچ مورد جدید و بدون مرگ و میر” کارلسون گفت. “چه مدت خواهد بود ؟ تقریبا هیچ کس به فکر بپرسید. ‘ما باید به ضرب و شتم این بیماری است. جزئیات بی ربط هستند! هزینه است که هیچ شی!’ این احساس در واشنگتن در حال حاضر و قطعا در مطبوعات سپاه که آن را پوشش می دهد.” (مرتبط: Brit هیوم یک تئوری در مورد اینکه چرا برخی از مردم نمی خواهند اقتصاد را راه اندازی مجدد)

“چه می کردم اتفاق افتاده است به عنوان مثال اگر ما می خواهم به تصویب رسید بیشتر مرسوم پاسخ به این اپیدمی?” کارلسون خواسته فصاحت. “چه می شود اگر ما می خواسته سالمندان و ضعف سيستم ايمنی و هر کس دیگری رو از نظر آماری بالاتر از میزان خطر ابتلا به ماندن در داخل منزوی میشه ؟ و پس از آن در همان زمان اجازه می دهد بقیه جمعیت به استفاده از مطلع حس مشترک و ادامه به کار می کنند ؟ اگر چه ما انجام خواهم که یک ماه پیش ؟ آیا مرگ و میر امروز بود بسیار بالاتر از آن است که در حال حاضر ؟ شاید نه. ما نمی دانیم. اما آن را به وضوح مکالمه ما باید به حال قبل از اینکه ما قفل شده است و کل کشور را پایین قرار داده و 10 میلیون نفر از کار.”

به جای کارلسون مخالفت “ما برون سپاری تصمیم گیری به مقامات بهداشت عمومی” یک تصمیم با “عجیب و غریب طنز” با توجه به این واقعیت است که همان کسانی که هیت مقامات “شده است به طور کامل بی اعتبار.”

“در همان زمان اگر ما خواسته شده است که به اعتماد همین مردم بدون تردید و برای اکثر ما انجام می دهند که,” او گفت:. “به عبارت دیگر کارشناسان شکست خورده و در عین حال کارشناسان در حال حاضر قدرت بیشتر از همیشه قبل از. آن سردرگم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>